Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A neurologus az hogyan gyógyit?

A neurologus az hogyan gyógyit?

Figyelt kérdés
Fejfájásom , szédülésem van !!
2009. aug. 15. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is kivizsgálja az okot, mert ez a két tünet ezer féle betegségtől lehet. A kezelés csak annak függvényében jön.
2009. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ez jár valamiféle fájdalommal ???
2009. aug. 15. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a héten voltam neurológusnál, igaz, más panasszal, de ami vizsgálatokat elvégzett rajtam, az nem fájt. De hogy kiderítse, mi a baj, elküldött ENG-re. Konkrétan megcsaptak árammal, hogy megnézzék az idegpályáim működését. De ne aggódj, az is csak egy picit fájt. Mazochisták kifejezetten élvezték volna :)
2009. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Először csak kikérdez az életmódodról, vérnyomásmérés, vérvizsgálat a biztonság kedvéért, aztán lehetnek műszeres vizsgálatok, de az se fáj.
2009. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt EEG-nek hívják, Ahol az agy által kibocsátott hullámokat nézik......

A neurológs idegrendszeri eredetű problémákkal foglalkozik, különböző reflexvizsgálatokból, járáspróbákból és egyebekből áll egy vizsgált. A tünetek alapján küldd további vizsgáltokra és egyáltalán nem fájdalmas.

27/egészségügyis

2009. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem fejfájással röntgenre küldött,aztán CT-re.Egyik sem mutatott ki semmit.Írt ki Divascan tablettát.Kúraszerűen kell szednem.Azóta sokkal jobban vagyok.
2009. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam sajnos nemrég, csak megvizsgált, és kikérdezett az életmódomról, aztán ENG vizsgálatra küldött, nekem alagút szindrómás a jobb kezem.


(Egészségügyisnek: jól mondod, amire te gondolsz, az EEG, de ENG vizsgálat is létezik, itt árammal stimulálják az idegpályákat végtagokon, ez más, mint az EEG, és erre is a neurológus utal be).


A 2. válaszolótól megkérdezhetem, hogy neki mit diagnosztizáltak?

2009. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyis, az ENG volt, a kezemet stimulálták árammal, nem az agyamat vizsgálták.

Utolsó: letapadt egy ideig a jobb karomban, attól zsibbad a kézfejem. Már minimális a zsibbadás (a 3 hónapos előjegyzések ugye...), de azt mondta az orvos, ha rosszabodik, műtétileg felszabadítják.


2. válaszoló

2009. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!