Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralextől van?

Cipralextől van?

Figyelt kérdés
Egyszercsak hirtelen mintha minden vér a fejembe menne, iszonyatosan ég belülről a fejem, s rámjön a remegés. reggel vettem be felet elöször...
2012. nov. 20. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.


Előtte már szedtél valamilyen antidepresszánst? Nekem ilyen tünetem nem volt, mivel csak gyógyszerváltáskor jött a Cipralex. Ha most szedsz először, akkor előfordulhatnak mellékhatások az első egy két hétben, ezért kisebb dózisban szokták az elején az orvosok hozzászoktatni a pácienst.

2012. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Yarocent szedek este 2 db.ot... s mellé irtàk fel reggelre a cipralexet...iszonyatosan rosszul vagyok....ràz a hideg, mindenem làngol, fàj a mellkasom
2012. nov. 20. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor menjél vissza az orvosodhoz, és kérdezz rá. Szerintem nem kéne ilyen hatásának lenni, még az elején sem, főleg úgy, hogy nem az első antidepresszánsod; én max még egy napig szedném, és ha nem enyhül, hagyd abba a következő orvoslátogatásig.


Én is szedtem Yarocent, ami nem használt, csak álmos voltam tőle, utána Aurorixra tértem vissza, ami detto nem használt, és most Cipralexet 10mg egészet szedek Xanaxszal kombinálva. Nem volt semmilyen mellékhatása, csak ezzel meg 12 órákat alszom és kicsit fáradt vagyok.

2012. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.... felhivtam az ügyeletet , s ők azt mondtaák hogy örüljek hogy csak ennyi jött elő... s hogy hagyjam a francba... tuti nem szedek belőle többet...

marad akkor csak a yarocen..

2012. nov. 20. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jó neked ez a gyógyszer! Nem mindenki birja ezeket az antidepresszánsokat, például én sem tudtam szedni. Próbálj meg megtanulni relaxálni, lazítani. Többet fog használni.
2012. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Próbáltam másfél évig relaxálni, gyógyteákat, homepátitát....semmi....ekkor döntöttem hogy legyen a gyógyszer...

2012. nov. 21. 08:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem az a megoldás, hogy nem veszem be a gyógyszert, mert kellemetlen a hatása. Ha elég lett volna a yarocen, nem írt volna az orvos cipralexet. Így nehezem fogsz meggyógyulni. Sztem próbálj meg kevesebbet bevenni. Amúgy elsőre felet kell szedni, 2 hétig. Te mennyit vettél be?

2012. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is felet vettem be...
2012. nov. 21. 13:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Én reggel szedek 10 mg-ot több mint egy hónapja,de eddig nem okozott semmi mellékhatást. 35f
2012. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... félek tovább folytatni... a doki meg azt mondta hogy nem kapok más gyógyszert
2012. nov. 21. 14:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!