Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható magán pszichológust, aki viszonylag olcsóbban dolgozik Budapesten?

Figyelt kérdés
Orvosi segítségre van szükségem, sokszor erőt veszek magamon, és elhatározom, hogy leküzdöm egyedül a szorongásomat, eljátszva, hogy milyen szeretnék lenni, ezáltal nyerve önbizalmat. De ez a színészkedés szinte mindig kudarcba fullad, eluralkodik felettem a pánik, és elveszítem az irányítást a saját testem, gondolataim felett. Kétségbe vagyok esve, kórházba nem szeretnék menni, mert nyomasztó az ottani hangulat, már próbáltam... Úgy érzem, egyedül nekem van ilyen problémám, körülöttem mindenki ügyes, nyugodt és a kezében tartja az életét, az enyém viszont kezd kicsúszni :''( 22/L

2012. dec. 8. 15:26
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ugyanez volt évekig meg gyakran most is ez van.Én még remegek is szorongás közben.Tehát nyugi nem vagy egyedül...

Meg kéne vizsgálnod,hogy milyen helyzetben jön elő a pánikod.

Én járok jelenleg pszichológushoz ambulánsann,de ő csak unott képeket vág és az óráját nézi aztán jobb esetben 45 perc múlva rosszabb esetben 10 perc múlva elküld...Őt így nem ajánlom.Egy pszichológust tudok aki olcsón dolgozik és nagyon kedves meg türelmes,de Ő a beszélgetésen kívül semmit sem csinál Veled.Ha érdekel szívesen megadom priviben az elérhetőségét. :)

Vannak különböző gyógynövényből készült készítmények amelyek nyugtató hatásúak lehet érdemes lenne megpróbálkoznod egy olyannal.

21/L

2012. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerek egy lelkiismeretes pszichoterapeutát, írj, ha szükséged van az elérhetőségére.

2012. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem anno sokat segített Berki Judit: www.berkijudit.hu.

Pszichológus, kedves és támogató, nem drága. Én gyászoltam, sokáig, azzal mentem. Megérte!

2013. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!