Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen recept nélkül kapható...

Milyen recept nélkül kapható hangulatjavítók vannak?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnek!!!Úgy érzem kéne szednem valamit csak nem akarok olyat amit doki ír fel,mert félek hogy azok talán már erősebbek....

2012. dec. 12. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én egy pasi vagyok, és nekem minden nő kismama, amíg legalább szoptatja a babáját. De ha nem így nevezik, egyszerűbb lett volna leírni a megfelelő kifejezést, mint kioktatni.

2012. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszi:)))végre egy értelmes ember!
2012. dec. 16. 02:12
 13/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Írd meg, hogy mi a baj? Miért van gondod, ha ott a pici? Én csak rágondolok az unokáimra, már nevetek..

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Vele minden oké.Családi gondok vannak(nővérem májkómában meg egyebek..)nem szoptatok!!Beleírtam a kérdésbe hogy tapasztalatok érdekelnek,ahhoz képest egy ember tudott igazi választ adni!Nem érdekel ha valaki nem akarná hogy szedjek.Senkinek semmi köze az életemhez.Gondoltam talán olyan fog ideírni aki járt már ebben a cipőben,de megint rákellett jönnöm hogy mekkora is isten állatkertje..
2012. dec. 17. 08:47
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak megbántani, van neked bajod e nélkül is, látszik a stílusodon. Jut eszembe: az állatokhoz meg sorold be magadat is, meg a kedves rokonságodat is. Ti sem vagytok mások, mint mi...
2012. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
szép vagy....kívánok neked minden jót te kretén.nem ide kéne járni kötekedni,ez az oldal nem erre való!éld ki magad márhol.
2012. dec. 18. 06:32
 17/19 anonim ***** válasza:
Te akarod megszabni, hogy ki járjon ide? Meg kreténezel? Te szorulsz segítségre...de jó sürgősre.
2012. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
de jó sűrgősre...liba
2012. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:-P
2012. dec. 19. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!