Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Pirosnak látom a...

Mi lehet ez? Pirosnak látom a narancs színt.

Figyelt kérdés
a rubik kockán a narancssárga színt pirosnak látom, én észre se vettem, csak tesom mondta hogy az nem piros hanem narancssárga, de én tökre ugy láttam mintha piros lenne, de amikor kamerán keresztül néztem, akkor meg narancsságának láttam én is, érdekelne ez mért lehet?

2012. dec. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Viccen kívül, ezt a két képet milyen színűnek látod?

1)

[link]

2)

[link]

Lehet színtévesztő vagy.

2012. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az elsőt pirosnak, a másodikat narancsnak, ezeket rendesen látom, lehet csak az élő színek váltják ki azt a hatást, vagy nem tudom nem értek hozzá.
2012. dec. 21. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
szerintem inkább arról lehet szó, hogy a rubikkockádon lévő szín pirosas-narancssárga (vagy narancsos-piros) és ezt különböző emberek különbözőképpen érzékelik. Én a türkizzel vagyok így. Bizonyos árnyalatait egyértelműen kéknek nevezem, míg körülöttem mindenki zöldként asszociál rá. Ez még nem jelenti azt, hogy színtévesztő lennél.
2012. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, ez megnyugtato :)
2012. dec. 22. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Baboskönyvben látod, amit kell?

Lehet, hogy deuteranomáliás vagy.

2012. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Troll. válasza:
0%
Agydaganat.
2013. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez tök fura mert rubik kockán énis máshogy látom a szineket de am máshol rendesen
2013. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!