Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az menekülés, hogy kiütöttem...

Az menekülés, hogy kiütöttem magam nyugtatóval a családi "karácsonyi ünnepség" idejére?

Figyelt kérdés
Nagycsaládos, elég sokan voltunk, én meg nem bírom a tömeget
2012. dec. 25. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű válasz az eldöntendő kérdésedre: Igen, sajnos ez az.
2012. dec. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Kreatív. Nekem is azt kéne, bár mi nem is vagyunk sokan.
2012. dec. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem ütöttem ki magam, de én is vettem be 2 Frontint.

Menekülés? Lehet.

Nem jó már az a karácsony, ahol nyugtató kell. Sajnos.

2012. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Indokolatlan gyógyszerszedés. Inkább rossz szokás, nevezhetitek menekülésnek.
2012. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem gyakran szedek be, csak néha egyet-egyet ha emberek közé kell mennem, ez meg már kicsit túl sok volt a "jóból"
2012. dec. 25. 13:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Valaki meg alkoholizál, én elfogadom. Kérdés, hogy nem lenne-e jobb megtanulni ezek nélkül? Elviselni a dolgokat, embereket.
2012. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igyekszem! Dilidokihoz járok, azt mondta, míg legközelebb találkozunk, írjam az olyan helyzeteket, amik elől inkább elmenekülök, meg kikerülök... Szóval most lelkesen jegyzetelek (De azért most jobban odafigyelek, és apróbb dolgokkal már szembe nézek, amikkel régebben egyáltalán nem)
2012. dec. 25. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Dilidoki.. szerintem nem vagy dilis, és a szakember is inkább pszichológus, minden bizonnyal jó úton haladsz.


Én szerintem csak azért nem küzdök igen sok lelki problémával (vagy küzdök velük csak megoldom) mert keleti testi-szellemi egyensúlyra törekvő szellemiségben élek, harcművészetet tanulok.. de enélkül én is simán járnék pszichológushoz, ezzel nincs semmi gond.

Azzal van gond, amikor valaki nem hajlandó ennyit tenni magáért, illetve (szerintem) amikor inkább gyógyszerhez nyúlunk, s nem megoldjuk a gondokat.

2012. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gondok, amit ha belepusztulunk sem tudunk megoldani, mert nem rajtunk múlik.

Jó, más nevében nem nyilatkozom, nekem vannak olyan gondjaim.

2012. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül én is utálom ezeket a karácsonyi összejöveteleket, a tököm tele van az idióta rokonokkal, de én nem ütöttem ki magam semmivel egyelőre és túléltem a mai napot.
2012. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!