Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit élnék meg ha félek az...

Mit élnék meg ha félek az apámtól mert régen erős pofonokat kaptam tőle, de most újra kapnék tőle egy hatalmas pofont?

Figyelt kérdés

Ordítás és utána brutális erejű pofont kapnék. Alapjáraton félek az apámtól és rettentő gyenge idegzetű vagyok. Félek hogy újra be fog következni. 31 éves férfi létemre ilyen idegbeteg selejt lett belőlem.


Egy ilyen szorongó ember mint én mit élne át ilyenkor amikor egy 120 kilós apa pofozza fel tiszta erejéből?



2012. dec. 27. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát azt mi nem tudhatjuk, h mit élnél meg. De 31 évesen miért is kapnál pofont egyáltalán? Vele élsz?
2012. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem! Csak szeretnek zsarolni meg elvárni dolgokat. A devizahitel miatt függök tőlük mert ők az adóstársak 2031 október végéig. Anyám iszik, apám meg elvárja hogy tűrjem a támadásokat anyám részéről.
2012. dec. 27. 07:41
 3/11 A kérdező kommentje:
És legyetek szívesek a kérdésemre is válaszolni! Köszönöm!
2012. dec. 27. 07:41
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

1. A devizehitel miatt nem függsz tölük, ha ök az adóstársak, akkor fizetniük kell, akár tetszik nekik, akás sem.

2. Ennyi idösen költözz valahová albérletbe és ne a szüleid nyakán élj.

3. Ne provokálj meg zsarolj, akkor nem kapsz pofont.

4. Szerintem igencsak beteges lelkivilágod lehet, és ebben nem az apád a hibás.

2012. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd azon vagyunk, hogy válaszoljunk, de nem tudjuk mit akarsz hallani, ill. nem tiszázottak a körülmények.

Mit élnél meg? sok mindentől függ.

Te hány kiló vagy?

De hát mi az hogy felpofoz? Miéééért? nem fizeted a hitelt? Nem értetek egyet bizonyos dolgokban? Miért üt???

Miért tűröd? Alárendelt vagy? semmit nem értünk. Ezért nem tudjuk meg, hogy mit élnél meg. De ha Te 60 kilós vagy, mondjuk bepisilsz. Ilyesmit akarsz hallani?

Miért nem állsz a sarkadra? Milyen jogon üt meg?

LÉGY FÉRFI!!!

2012. dec. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert terrorban nőttem fel. Ha 5-öst kaptam akkor az osztálytársaim vertek agyon, ha 1-est akkor a szüleim. És nekem kuss és takarodj dolgozni a nevem.
2012. dec. 27. 07:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Pszichiátrián már voltam apám miatt.
2012. dec. 27. 07:56
 8/11 A kérdező kommentje:
De már külön élek 150 km-re egymástól.
2012. dec. 27. 07:57
 9/11 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=PZ7M__-lLwA


Ez a reklám ment a verések idején.


Az első 8 mp dalszövege ez:

Megpofoz az apu megpofoz az apu megpofoz az apu megpofoz.

2012. dec. 27. 08:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is. Olvasd el Susan Forward: Mérgező szülők c. könyvét. Másodszor. Nézz a szemébe, mondd el, mit gondolsz róla, mit tett veled, és ha ütne, vedd ki, hajolj el, de üss vissza! Konkrétan Te legyél az, aki először üt! Ha látja a szemedben, hogy nincs már hatalma feletted, az mindennél jobban megijeszti.

A legjobb tanács: szakíts meg vele minden kapcsolatot!

2012. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!