Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? 13/L

Mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az öcsémnek vagy valami pszichés problémája van,vagy csak el van kényeztetve.

Most anyuék elmentek,és csak ketten maradtunk én meg az öcsém. Bla bla bla.(pörgettem) Fél a sötétben. Kérdem mitől fél azt mondja nem tudja,de fél. Lekapcsoltam az összes villanyt,a karácsonyfáról az égőket és lepauzáltam a laptopján lévő játékot és lehajtottam. Mondtam neki: képzeld el hogy sötétben vagy egyedül a szobában(nyitott ajtónál Wc-zik,fürdik,nem bír meglenni egyedül már délután sem a szobában)és nagyon sötét van és az ágyadban fekszel és senki sincs ott.. Elképzelted? Mit látsz? Azt mondja,hogy hagyjuk abba,mert jönni fognak. Kérdem de mik? Nem tudom! És addig könyörgött míg felkapcsoltam a villanyt.

Aztán megint elképzeltettem vele,hogy egyedül van a sötétben,és kérdeztem tőle lát-e valakit.. Teljesen egyedül vagy? Nem vagyunk ott? (becsuktattam vele a szemét) és nem volt ott senki a képzeletében de látott egy alakot.. És kérdeztem,hogy kirajzolódik? Azt mondta,hogy igen. Erre meg jönnek a bátyámék..

Ez mi akar lenni? Nem néz túl sok filmet. 10 éves.



2012. dec. 31. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Átlagos 10 éves...
2012. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális az öcséd,ilyen korban mindenki fél valamitől.
2012. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Mindeniki csinál furcsa dolgokat

pl. én mindig ugy érzem hogy egy kacsa követ (követési fóbia)Uramisten valami hápogott!!!

2012. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
ne ijesztgessed! egy 10éves ilyen
2013. jan. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Figyelj, én sem szeretem a sötétet, pedig már 13 vagyok.
2013. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Lekapcsoltam az összes villanyt,a karácsonyfáról az égőket és lepauzáltam a laptopján lévő játékot és lehajtottam."


Remélem, ha majd erősebb lesz mint te, akkor visszaadja neked. Ahogy tudja...

2013. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Utolsó: azért pauzáltam le a játékot meg kapcsoltam le a villanyt hogy elképzelje hogy egyedül van és kit lát..

2013. jan. 2. 13:40
 8/9 Erik54 válasza:
Lehet hogy látó a testvéred.Történt valami a házban?Próbáld meg vele mégegyszer elképzeltetni és ha látja kérdezze meg tőle hogy mi a neve.Ha elkezd sikoltozni akkor engedd csak el.Ez nem kínzás akar lenni de ha szellem van ott akkor tudni kell
2013. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nincs vele semmi baj. mindenki fél valamitől

én is félek a sötétben, pedig én már 15 vagyok, nemsokára 16. és esténként én is nyitott ajtónál tudok csak zuhanyozni, de még úgy is mindig félek, mert amikor az arcomat mosom pl. és csukva van a szemem, mindig olyan érzésem van, mintha valaki elhajtotta volna a zuhanyfüggönyt és engem nézne...és ez az érzés végigkíséri az egész éjszakámat, sokszor előfordult már, hogy próbáltam elaludni este, befordultam a fal felé és megint rám tört ez az érzés, mintha valaki figyelne és annyira féltem, hogy nem mertem megfordulni, de egy idő után már teljesen bemelegedtem a takaró alatt és elgémberedett az egész jobb oldalam, de még így se mertem megfordulni...végül vettem egy nagy adag bátorságot és bekapcsoltam a tv-t, hogy legalább annyi fény legyen a szobában...tudom, gyerekes, de ez van :D

szóval az öcsédnek nincs semmi baja :)

15l

2013. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!