Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedhetek MagneB6-ot? Bővebben...

Szedhetek MagneB6-ot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok,és Cipralex antidepresszánst szedek napi -et, valamint 2-szer 1 db. 0,5 mg-os Xanaxot.

De még így is nagyon szorongok,van hogy egész nap.

És utánaolvastam,hogy a MagneB6 szorongás ellen is jó,és szerintem nekem magnéziumhiányom is van.Tudtommal ez nem minősül gyógyszernek.

Szedhetem ezek mellett,vagy előtte megkérdezzem a dokimat? Csak olyan ciki,hogy mindig hívogatom. Főleg,hogy magándoki,és nem kevés pénzt kér el egy alkalomra.Bár azt mondta,hívhatom bármikor,de akkor is.:S



2013. jan. 3. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*napi 1 Cipralexet szedek
2013. jan. 3. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
KELL is magneb6-ot szedned,amelett omega3,nem is értem hogy az orvosod eddig miért nem mondta.
2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És melyik fajtát ajánlanád pánikbetegeknek?Mert úgy látom,hogy több fajta van...
2013. jan. 3. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Béres.
2013. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz. :)
2013. jan. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!