Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ennyire attól...

Miért félek ennyire attól hogy leépülök szellemileg?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, mostanában pedig attól félek h elfelejtem a dolgokat, lehet h 1-2 dolgot elfelejtettem pl hogy hovaraktam a kulcsot vagy a telefonom de amikor lerakom nem is igazán figyelek rá de memóriámmal meg semmi gond, multkor megjegyeztem egy autó rendszámát és még mostis emlékszem rá:) De valami miatt félek hogy elfelejtek mindent amit tudok. Amúgyn nem jellemző a leépülés a családomra a nagymamám szenved alzheimer kórban de csak most 80 évesen alakult ki nála daganatos betegség sem volt a családomban tudtommal, lehet túl sok időm van iyleneken gondolkodni? mit tegyek?

Amúgy a pánikbetegség fateromra jellemző.


2009. aug. 26. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen túl sok időd van rá. De legalább még tudsz gondolkozni. Az lenne a gáz, hogyha már azt se tudnál. Mint pl én . 18/L
2009. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aggódsz, túl sokat foglalkozol magaddal, túl sok időd van önmagadat megfigyelni, túl sokat gondolkodsz azon, hogy mi leHETne, és persze elképzelsz szörnyű jövőképeket, aztán félsz tőlük. Ilyesmiken szerintem szinte minden 18 éves átmegy. Igyekezz rendet tartani a fejedben, aminek legegyszerűbb módja, ha kifelé figyelsz, azaz elfoglalod magad valamivel.
2009. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!