Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tartalmaz lítiumot? (ásvány...

Mi tartalmaz lítiumot? (ásványvíz, gyümölcs, étrend kiegészítők), és mennyi a napi szükséglet?

Figyelt kérdés

#lítium #ásványvíz.
2013. jan. 6. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

gondolom depresszió ellen akarod bevinni. olyan koncentrációban semmilyen elérhető dologban nem találsz.

menj el pszichiáterhez, majd ír neked PAROXETIN-t. nem nagy dózist, szerintem 2Xfél elég lesz. de majd mindenféleképp menj el orvoshoz!

2013. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de épp oda nem akarok menni!Már ezt az utat végigjártam!A háziorvos nem írja fel?Köszi a választ!
2013. jan. 6. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő nem írhatja fel, csak pszichiáter szakorvos.
2013. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Balfi ásványvíz. A szükséges bevitel mértéke állítólag ismeretlen, mindenesetre én kilazulok ha ezt a vizet iszom egy-egy nap. Hosszabb távon azért nem teszem mert kikészíti a vesét a sok ásványi anyag.

Lítium helyett inkább orbáncfű- vagy citromfű teával csinálnék egy többhetes kúrát a helyedben.

2013. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 6. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
a háziorvos 6hónappig írhat PAROXETIN-t...
2013. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csakis szakorvosi, külön az erre a célra felfektetett nyomtatvány kitöltésével kísért javaslatra!!!!
2013. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a telefonodban az aksi tartalmaz elég szépszámban litiumot :D
2013. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 monster goo válasza:
a litium ion telefon akkumlátor
2013. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!