Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen konkrét tapasztalataito...

Milyen konkrét tapasztalataitok vannak a Memolife vitaminnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem egy elemzésre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra. Olvasgattam itt a kérdéseket, de egy normális elfogadható választ sem találtam.

És mennyi idő után érezhető a hatása?

Nem vizsgaidőszakra vagy érettségire kell, csak a mindennapokra a tanuláshoz és a koncentrációs készség javításához.

Tehát tapasztalatot! :)


2013. jan. 7. 23:40
 1/8 anonim válasza:
Hátööö, engem érdekelnek a nootropikumok. Megnéztem gyorsan, mit tartalmaz. Halolaj az oké, de a többi...Na figyelj. Elöször is normális kaja+mozgás, ez legyen az alap. Utána jöhet a többi. Ginko biloba kezdetnek. Ha nem jó, akkor cavinton, ha ez se nicergolin. Itt van info: [link] Piracetam adja, a többi racetam meg általában erösebb sokkal. ezeket külföldröl be lehet szerezni legálisan, megfelelö forrásból. Selegiline igazi clearpill, stb, stb. Kint már elterjedtek az "okosító" gyögyszerek, mi magyarok meg jöl le vagyunk maradva.
2013. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na azért ezeket a nem bevizsgált szereket mellőzném, függő sem akarok lenni és nem okosítót akarok szedni, inkább a memória és a koncentráció javítása lenne az előnyben.
2013. jan. 26. 23:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg azt sem szeretném, hogy szedek valamit és abbahagyás után elhülyülök :D
2013. jan. 26. 23:55
 4/8 anonim válasza:
Jó. :D A "nem bevizsgált" szerek kb évtizedek óta használatosak, kevesebb mellékhatással, mint az algopirin. A memolifeot kúraszerüen kell szedni, úgy segíthet. Lenmagot is érdemes melléiktatni, meg Bilobilt, ami ettöl sokkal jobb. A sport meg ezeknél is fontosabb, kiegyensúlyozott étrenddel.
2013. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmi
2013. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az gáz, mert nekem nagyon bejött...
2013. ápr. 11. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak hinned kellett benne. Placebó.
2013. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Öcsém...a kérdező direkt a Memoliferól kérdezett, akkor nem is értem, h válaszolóknak miért minden másról kell írni!

Én még nem próbáltam, de én is sok helyen néztem neten véleményeket, sokan azt írták, h segít, volt akinek vizsgaidőszakra kellett és 3 hét után is tapasztalt jobb eredményeket, mint mielőtt szedte volna.

Hogy mik vannak benne igazából oly mindegy, nem drog, vagy vmi hűűű..., de ki tudja mik vannak benne...az élelmiszereinkben sokkal több káros cucc van...és azokat is naponta szedjük, akaratunkon kívül...még kikerülni is nehezen tudjuk.

Én kifogom próbálni mindenesetre, ha a teljes kivizsgálásokon túl vagyok...max. nem érek semmit se vele el!

2014. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!