Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyulhatnék ki a...

Hogyan gyógyulhatnék ki a hipochondriából és a tisztaságmániából?

Figyelt kérdés
Már teljesen bele vagyok betegedve, van olyan, hogy ha nem emlékszem h kimostam-e a ruhát, de jó illata van inkább kimosom mégegyszer...Legnagyobb félelmem az AIDS... Legalább 10x mosok fel egy-egy alkalommal, és a kezem már sebes a millió kézmosástól. Arról nem is beszélve, hogy a múltkor mikor teregettem a fürdőben, akkor az egyik ruhadarab kirázáskor hozzáérhetett a WC űlökéhez, így kimostam a (TISZTA!!) ruhát ÚJRA... Valaki segítsen már nagyon el vagyok keseredve. Van valaki olyan beteg, mint én?
2013. jan. 10. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Ezzel el kéne menned egy szakorvoshoz. A kézmosás nekem is mániám, de szerencsére a kézkrém is, úgyhogy nem sebes, bár így is elég csúnya sokszor... engem még nem zavar a kényszerem, de látszólag téged igen, szóval jobb, ha elmész egy orvoshoz. Fogalmam sincs, hogy hogy kezd el, menj el a háziorvoshoz, és mond el neki mi a baj, ő majd útbaigazít, hogy hova tovább!
2013. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezen mi itt hogy tudnánk segyíteni? szerinted itt valaki mondd valamit és hipp hopp elmúlik. Menj el szépen egy szakemberhez mert ez nem normális. Tisztában vagy Te egyáltalán az AIDS-el? Mert ha ezért mosol fel 10-szer akkor nagyon nem vagy képben hogy hogyan és mivel terjed és milyen helyzetekben.

Ez tuti valami pót cselekvés mint minden ilyen mentális betegség. Szépen keress egy szakembert aki tud segíteni,. Mi itt hiába mondjuk hogy hülyeség amit csinálsz és felesleges ugyanúgy fogod csinálni.

2013. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joshy Ca$h ***** válasza:
Ez mind pót cselekvés! Szerintem keress magadnak egy társat, mert túl sok lehet a szabadidőd.
2013. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!