Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SZERINTETEK ELMONDJAM A...

SZERINTETEK ELMONDJAM A PSZICHOLÓGUSNAK?

Figyelt kérdés

az van h hétfőn megyek a dokihoz...

és van nekem egy nagybácsim...és 5 éve mondtam neki h hát úgy ennék egy csokit...adott pénzt és vettem csokit...ez egyre sűrűbben fordult elő..egyszer behívott a házába és adott egy ezrest...azt mondta akkor adja oda ha megölelem..gondoltam okéé ez csak egy ölelés...átölelt és nagyon megszorított..nem akart elengedni...rászóltam vagy 3x a végén már hangosabban h engedjen el...és akkor lépett be az anyuja az ajtón...és elengedett...de nagyon gyorsan elhúztam onnan..és nagyon megijesztett és most jött elő..akármikor rágondolok szinte érzem h fájdalmasan átkarol és h nem tudok kiszabadulni...lehet ezért is vagyok ilyen visszahúzódó..amikor megyek este az utcán iszonyatosan félek..mit tegyek mondjam el? L/17 (akkor 12 voltam)



2013. jan. 24. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy mondd el.
2013. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen.
2013. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd el!
2013. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak anyum tudja, apum nem...és elváltak a szüleim apumnak új családja van...ez a faszi apum nővérének a volt férje...apum az nagyon megverné szintem a faszit :S
2013. jan. 24. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el ezt is a pszichológusnak, hoyg anyukád tudja, apukád nem, innentől jóesetben ezt figyelembeveszi, és ha beszélni akar erről a szüleiddel, akkor először anyukáddal teszi.
2013. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mond el
2013. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha többször újraélsz egy kellemetlen eseményt az elejétől a végéig,mintha éppen most történne,akkor lecsökken a kellemetlen hatása,vagy el is múlik. Másképp nem szabadulsz meg egy ilyen élménytől! Lényeges,hogy úgy menj rajta végig,mintha éppen most történne.Amilyen részletesen csak tudsz.És így fel fog oldódni ez a rossz élmény. Ez lehet akár 10 újraélés is egy eseménynél,ez változó.De meg fogod érezni,hogy meddig kell csinálni,amikor már jól érzed magad a történtekkel kapcsolatban!

Üdv.:Higi :)

2013. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen mondd el
2013. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki? Mit reagált?
2013. jan. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
elmondtam neki azt mondta h vissza kell menjek még mert érzelmileg egy rendkívül labilis lány vagyok és febr. 28ra kaptam időpontot :)
2013. jan. 31. 08:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!