Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hitethetném el a...

Hogyan hitethetném el a pszichológusommal?

Figyelt kérdés
Azért kell orvoshoz járnom, mert nem sikerült 3 év alatt feldolgoznom, hogy anyukám autóbalesetben mamám pedig bőrrák miatt keletkezett májdaganatban meghalt. Depressziós lettem, megszakítottam minden kapcsolatot a barátaimmal, öngyilkos gondolataim voltak. Már célozgattam rá, hogy ott akarom hagyni az egész kezelést, mert nyűg nekem. Nem vagyok jobban, de szeretném ha az orvos azt hinné és akkor békén hagyna. Csak az a baj, hogy átlát rajtam, tudja mikor hazudok.
2013. febr. 2. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles pszichológushoz járni...

De úgy látom, hogy szükséged van rá.

2013. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem vagy elég bátor, hogy megtedd. Ez csak az önsajnálat. Nézz bele a tükörbe szembe a fájdalommal, és ne okozz anyádnak csalódást.
2013. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán pszichiáter kellett volna előbb lásson. Gyógyszeres meg pszichológus segítséggel már túl lennél a bánatodod.
2013. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jobban ne hagyd abba! Mindenkinél más a gyászreakció ideje. Bár ez tényleg túl hosszú idő! De ha hatástalan lenne a kezelés,valószínűleg már rosszabb állapotban lennél! (esetleg nem is lennél!!)
2013. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyen cselhez folyamodnod, ha ott akarod hagyni, ott hagyod. Nem hinném, hogy különösebben üldözne téged, hogy de járjál csak azért is.
2013. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Nagyon nehéz lehet. De ne add fel, hidd, hogy egyszer elfogadod ezt, és majd megint minden rendbe jön. fogsz még örülni az életnek. Sok ember átment már ezen, neked is sikerülni fog.
2013. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!