Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már ilyet?

Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Menekülök az emberek elől.Rettentően terhel a közelségük.Mit tegyek?
2013. febr. 6. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, már érezem ilyent. Rá kéne először is jönni, mi lehet ennek az oka. Én elég antiszociális vagyok, valószínűleg ez a gond velem. Sőt, régebben pánikbeteg voltam akkor ez lehetett még az ok.
2013. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mindenképp meg kellene említened először is a háziorvosodnak.Esetleg te is említheted,hogy gyógyszeres kezelést szeretnél.Ha ő úgy ítéli-sajnos sokszor gondolják azt,hogy nincs nagy baj-tovább fog küldeni.

Nem kell megijedni,sokan vagyunk így!

2013. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom mi az oka.Évekkel ezelőtt voltam pánikbeteg.Másfél év alatt sikerült rendbe jönnöm Ez most egész más.

Régebben nem voltam antiszociális.Sőt.Most egyre inkább azzá válok.

Lassan ott tartok,hogy emberhez nem tudok szólni.

Félek gyógyszert szedni,mert az még egy függőséget is hozhat.

Tanácstalan vagyok.

2013. febr. 6. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszert én sem ajánlom. Szerintem sokat segítene a relaxációs gyakorlat, vagy ha más nem, pszichológus. A csoportterápia igen kedvező lehet.
2013. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbálok relaxálni.

Ismerek elengedés technikákat.

Magamnak köszönhetem az állapotomat,nem másnak.Magam tudok rajta úrrá lenni.

Köszönöm a tanácsokat!

2013. febr. 6. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.Rettenetes.Egy kedves lány vagyok,tele jóindulattal,de bizonyos mozdulatoktól és a közelségtől nagyon félek.

Az emberek ha megfogják a vállam akkor hirtelen odanézek és látom hogy teljesen kellemetlen helyzetbe hozom őket. Szörnyű,nem akarom őket megbántani egyszerűen egy kellemetlen reakció.Ma is például megfogták a hajtincsemet hogy jé milyen göndör,az én automatikus reakcióm meg az volt hogy elhúztam...


Jobb lenne szocializálódnod mielőtt elfajul a dolog.Régi barátokat keress fel talán?

2013. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is a jóindulatom miatt jutottam ide.Az emberek ezzel visszaélnek sok esetben.Persze tisztelet a kivételnek.

Ha nincsenek jó tapasztalatok,akkor egy pozitív gesztusra,mint az érintés zsigerből rosszul lehet csak reagálni.

Én is megéltem már ezt az érzést.Szörnyű.

2013. febr. 7. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én is inkább kerülöm őket, ha lehet, egyszerűen idgesítenek, mégpedig azért, mert sok igen rossz természetű, nehezen tolerálható idióta került már az utamba életem során és besokalltam.A közeli kedves ismerőseimet, rokonaimat persze kedvelem, tőlük nem leszek idegbajos, de például zárt kényszerközösségeket(mint például munkahelyi kollektíva)iszonyú nehezen viselem.

Közben úgymond hívő lettem,és tudom, hogy szeretnem illene az embereket, hisz én is az vagyok, de egyenlőre nem megy.a legtöbb amit tehetek, hogy nem bántom őket, amíg ők sem engem.

2013. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez így korrekt.

Én is erre törekszem.Nem bántani és bántva lenni.

2013. febr. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!