Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jó szorongásoldó,...

Milyen jó szorongásoldó, recept nélküli gyógyszert ismertek?

Figyelt kérdés
Szakember segítségére egyelőre nagyon nincs pénzem, viszont már megkeseríti az életem, hogy soha semmilyen körülmények között nem vagyok képes "oldódni". Előre is köszi a válaszokat!
2013. márc. 7. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a citromfű teáról hallottam azt, hogy nyugtató-altató hatással bír.
2013. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, már én is hallottam róla, próbáltam is, de nekem nem volt gyógyír. Nem stresszes vagyok és nagyon jól alszok is, csak van egy kis szociális fóbiám. :(
2013. márc. 7. 16:40
 3/11 levis56 ***** válasza:
Írd be a google keresőbe,hogy nyugtató hatású növények.
2013. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a google keresőt, használom is szorgalmasan, de személyes véleményekre vagyok kíváncsi, mivel már szedtem olyan tablettákat, ittam olyan teákat amiknek csak pénzkidobás volt a megvétele, mivel nem segítettek a problémámon. Maximum elaltattak... Én csak valami tüneti kezelést szeretnék ideiglenesen a bajomra, nem hiszem el hogy nem létezik. :(
2013. márc. 7. 17:30
 5/11 levis56 ***** válasza:

Most csak a zeller és petrezselyem zöldje és fejes saláta

jut eszembe.Mindnek van nyugtató hatása és tele van antioxi

dánsokkal.Minden nyugtató hatásu szer álmosít is.

Ezek nyersen fogyasztva nem fognak izleni de meg lehet szokni.Én fogyasztom a parlagfüvet nyersen,szárítva univerzális mindenre jó.

2013. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket lehet,hogy kipróbálom!
2013. márc. 7. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Lecitin és gingseng. Lehet együtt is szedni őket. Ezen kívül a méhpempő.
2013. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igyál orbáncfű teát. Ennek elvileg antidepresszáns hatása van, szóval oldja a szorongást is. Középsúlyos depresszió esetén ugyan oylan hatásosnak bizonyult, mint bármely más készítmény. Vagy ami még stressz, ill. szorongás oldó gyógynövény: macskagyökér, komló stb.

Egyébként ha elmész SZTKba ott írnak fel neked szorongáoldót, és rendes antidepit is .. Ez ugye nem fizetős ... nekem egyszer írtak fel, arra 90% támogatás volt, így kb egy havi adag antidepi 90 forintba került.

2013. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok depressziós, félek, hogy az antidepikre könnyen rálehet szokni. :( De ha nem marad más, persze megpróbálom, köszi hogy írtatok!
2013. márc. 7. 22:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Az antidepire nem lehet rászokni, csak szorongásoldókra. Illetve inkább azt mondom, hogy fizikai függőséget nem okoz, én úgy tudom.
2013. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!