Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl sokat aggódok a szívem...

Túl sokat aggódok a szívem miatt, szívbetegségek miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor unatkozok egy csomószor gondolok ilyen dolgokra, nem érzem hogy bármi baj lenne a szívemmel, csak valamikor elkezdődött és azóta túl sokat aggodalmaskodok. Talán mióta nézek híreket gyakrabban és hallok néha olyanokról, hogy valakinek csak úgy megállt a szíve magától, akár fiatalon is. És attól tartok, hogy egyszer csak úgy dönt az enyém is, hogy nincs kedve tovább dobogni. Mit tegyek, hogy ne gondoljak ilyesmikre, ne gyötrődjek rajta, ahogy más emberek se teszik?

17/F


2013. márc. 7. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Lassan már tényleg valami bajom lesz, a stresszes életmódom miatt, legalább ezen nem kéne stresszelnem, teljesen alaptalanul, csak hát ez van valamiért.
2013. márc. 7. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell ezen stresszelni, én szívműtőt vagyok, a 2 éves kontrollnál mindig sírógörcsöm van, hogy mivan, ha valami baj van. :D
2013. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okosok szerint minden félelem alapja a halálfélelem. Neked milyen a viszonyod a halál gondolatával? Félsz tőle? Vagy félted tőle a családodat? (ami természetes és sokszor magadra tudod vetíteni) Sajnos a mai kultúrában tabu lett a halál. Az emberek rettegnek tőle, mert nem ismerik, a gyerekek nem látják meghalni az időseket. Pedig foglalkozni kell vele, mert az élet része és elkerülhetetlen. Gondolkodj kicsit a halálról, hogy mi lehet utána, hogy a dolgoknak a vég ugyanolyan fontos része, mint a kezdet. Kérdezd meg róla a szüleidet, nagyszüleidet, ha még élnek. Szerintem sokat fog segíteni a félelmed legyőzésére.
2013. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!