Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet elmulaszta a...

Hogy lehet elmulaszta a dadogást? Legegyszerűbben és leggyorsabban? ://

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon, nagyon tetszik és néha szoktunk beszélgetni, de nekem van olyan beszéd hibám hogy dadogok, nem mindig, de ha igen akkor nagyon irritáló, néha még magamat is utálom olyankor.:S

Ezért néha csak ülünk/állunk egymás mellet és nem merek neki mondani semmit mert félek!

Tudom hogy ha szeretne elfogadna amilyen vagyok, de ha még engem is irritál, akkor mit gondolna ő.:S

Meg azért viszonylag ismerem és tuti őt is nagyon zavarná://

Szóval hogy lehetne elmulasztani??!!:((



2013. márc. 12. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy zavarná? Szerintem beszéld meg vele, lehet, hogy azt fogja mondani neked, hogy még tetszik is neki a dadogásod. Ha csak nézitek egymást és nem beszélgettek miből gondolod, hogy elég jól ismered?

Amúgy szerintem minél jobban erőlteted annál rosszabb lesz, vagyis inkább próbálj meg ellazulni és hagyd magad sodorni az árral, lehet, hogyha nem görcsölsz azon, hogy zavar, akkor egyszer csak azt veszed észre, hogy nem is dadogsz.

Más módszert nem nagyon tudok ami gyorsabb, hiszen a logopédusnak is sok időbe telik.

A lényeg: légy magabiztos, és beszélgess a lánnyal, mert, ha nem azért fog elhajtani, mert kukának hisz.

2013. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam vele beszélgetni csak apróságokat és röviden, csak tudom hogy zavarná, mert van egy ismerőse aki dadog és nem tetszik neki hogy dadog...
2013. márc. 12. 17:05
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy meg full laza ember vagyok ennél lazább nem lehetek:D de néha még a haverom is kiröhög annyira rám jön a dadogás:S
2013. márc. 12. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat ha most valami varazs szora vagy kivancsi, vagy az antidadogas szerum nevere, elkell hogy keseritselek, nem igen leteznek. Ellenben logopedus, meg pszihomokus akik rajonnek az okokra, igen. Na naluk lehet probalkozni.
2013. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ha annyira félsz az elutasítástól akkor menj elébe. Mond meg kerek-perec a lánynak, hogy ez a szitu, te néha dadogsz, elfogadsz így vagy nem? Jobb a minél előbbi elutasítás, mint a hosszú ideig tartó bizonytalanság.

Ami viszont biztos, az az, hogy minél tovább húzod a dolgot annál sz@rabb lesz, és annál nehezebb lesz legyőznöd a dadogást. Ha meg a dadogásod nem tetszik neki, akkor más sem, és felesleges szenvedned, 100% hogy lesz olyan aki még szexinek is fogja találni a dadogásod.

Állj a sarkadra és ne légy nyuszi!

Amúgy meg ha így folytatod előbb-utóbb megfogja unni, hogy csak 1-2 szót váltotok és csak vigyorogtok egymásra és magától ott fog hagyni. Én azt tenném, (minek üljek egy vigyori kuka mellett?/bocsi/).


(Első voltam)

2013. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!