Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek hogy meg fogom...

Nagyon félek hogy meg fogom ölni magam. Mit tegyek, hogy ne ezen agyaljak a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Foglalkozz más dolgokkal. Menj társaságba, ismerkedj, szórakozz!
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz más dolgokkal. Kezdj el élni, rendesen.
2013. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Túlzottan ráérsz hülyeségen agyalni.
2013. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakorvosért kiált a problémád. Pszichiáter, pszichológus! Akinek egész nap az öngyilkosságon jár az esze, és más már nem érdekli, beszűkűlt a tudatod, mert minden percben csak arra gondolsz, az már nagy baj. Meglásd fogsz kapni segítséget, ne késlekedjél. Jobbulást!
2013. márc. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvostól kérj segítséget! Ez már nagyon komolyan hangzik. Itt nem tudnak neked erre megoldást kínálni. Szakembert keress fel!
2013. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
járok de semmi nem használ. gyógyszert is szedek több mint fél éve. de elegem van már mindenből. már nem akarok élni...
2013. márc. 24. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem használ amit adtak, akkor nem jó a gyógyszer! Nálam is úgy volt, hogy egyre rosszabbul éreztem magam az antidepresszánsoktól. Az én szervezetem nem bírta, csak nyugtatóval hoztam magam helyre.
2013. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia ! Figyelj rám !!


1x először is ne ijedj meg ! Tudom , ez nem ilyen egyszerű (csatlakozom az előttem szólókhoz -beszűkült látásmód,/ tudatállapot, gondolatok zakatolása, "újrafordulása" stb.-stb.)

2x aki csak viccesen fogja itt fel a dolgokat , arra ne is figyelj. Nem tudja miről van szó

3x Nem mindegy milyen dokihoz mész (alább)

4x Ezt el lehet csitítani , de el kell menned hozzá.Tudom, hogy most a külvilág nem a barátod, és rengeteg energiát fektetsz abba, hogy mások "általánosnak, vidámnak lássanak," megfelelj szituációkban.


Mesélek Neked valamit : ebben a világban szinte minden tiszta lélek "megbetegedik" , kié így, kié úgy ! Ha megfigyeljük a társadalmat, az embereket közel nem olyan mint a természetes mivoltjuk....sőt ellenkezője(egymáshoz való viszonyuk,közöny, békétlenség irigység, rosszindulat stb. Miért lenne belül másképp?? Hiszen ami kint az bent.Arról nem is beszélve, hogy az élet osztja a feladatokat, kinek így, kinek úgy .....s tanít. Van aki dúrvább leckéket kap.Hidd el. De nem bagatelizálom el a Te történetedet sem.Ami a legfontosabb , jelentkezz be az

alábbi Hölgyhöz, és mesélj el mindent...kinél voltál eddig, mit adott neked, és hogy "állsz most." Relaxálj naponta 1x. Nem kell semmit tenned, csak feküdj le, engedd el magad!!! és próbáld kiüríteni a fejed! Próbálj nem gondolni semmire! csak érezd a tested lazulását! Igyál sok vizet!Fontos! Halolaj + folsav + c vitamin +flavin 7 +méhpempő. Menet közben arra fogsz gondolni, hogy ezt sz*** sem ér, de Te csak szedd!! Nem ismerem a körülményeidet, ill. hogy mi váltotta ki , de neked most magadra kell koncentrálni. Nem érdekel semmi , és érzed, hogy valami baromira nem stimmel veled, így most ilyen egyszerűnek mondható ötletek, mint, hogy menj szórakozni , nem igazán jó tanács. Viszont fontos, hogy, ha van igazi barátod, vele ezt beszéld meg, és ,ha nehezedre is esik, menjetek ki a levegőre sétálni....ahányszor megteheted. Fuss!! Vagy, ha esetlg nem olyan a termeted, erőltetett séta!! Tudom...az agyalás ekkor is veled lesz...(feltételezem, hogy nincs párod....mert akkor nem ide kiáltanád ki a problémád). Ha elmész a lenti szakemberhez , és belövitek átmenetileg a dolgokat lassan kiemelkedsz, és ismét átveszed az uralmat gondolataid felett!!! Nagyon fontos, hogy veled legyen, és megértsd az alábbi mondatokat, és figyelmeztesd magad rá: Egy általános embernél a gondolatok generálják az érzéseket. Egy depresziós embernél pont fordítva van. Az érzések generálják a gondolatokat. Itt nem másról van szó, csak gondolatokról. Majd,írj, hogy mi van veled!!



Hívd fel ezt a számot : Dr.Belső Nóra

1 275 1444 vagy 1 275 1455 XII, ker-ben, és Érden is rendel !

2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!