Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az van hogy nagyon csúnya vagyok, 127kg, súlyosan dadogok,görbe a hátam, lúdtalpam van, és vicces a járásom, emiatt mindenki kinevet is kifiguráznák engem. Mindig amikor emberek között vagyok, csak arra tudok gondolni hogy mindenki engem bámul is kinevet, ami igaz is.Önbizalmam egyáltalán nincs, folyton szorongok. Hogy gyógyítsam ki magamat ebből?

Remélem érhető amit írtam csak 5 és fél éve beszélem a nyelvet...


2013. márc. 24. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
21/F
2013. márc. 24. 22:04
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy le se szartok
2013. márc. 24. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha önbizalmat szeretnél akkor fogyj le! Bocsánat hogy ilyen nyers vagyok de ha nem érzed jól magad a bőrödben akkor tegyél érte! Kezdj el fogyózni és étkezz egészségesen! :)
2013. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen káromkodsz, ahhoz képest, hogy csak 5 éve beszéled a nyelvet. Egyébként egyet értek az előző válaszolóval, az önbizalmad, és nem utolsó sorban az egészséged kulcsa a fogyás lenne. A görbe hátadnak és a lúdtalpadnak is jót tenne, ha sokkal kevesebb súly helyeződne rá. Szerintem határozd el magad, és kezdj el fogyókúrázni, a fogyókúrás témakörben biztosan tudnak neked tanácsot is adni, és biztosan mesélnek neked fogyással kapcsolatos történeteket, amikből erőt meríthetsz.
2013. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 25. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én elkezdenék mozogni és fokozatosan sportolni. A szénhidrátból vegyél vissza! Ne igyál cukros üdítőket és magadnak készíts édességet nyirfacukorral. Amikor látod az eredményt, akkor fog az önbizalmad erősödni és megszünik a szorongásod is. Szorongás ellen egyébként a leghatásosabb az aktív mozgás. Lehet csak te látod magad csúnyának, mert nem érzed jól magad a bőrödben!
2013. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!