Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti jártatok már alva? Vagy...

Ti jártatok már alva? Vagy inkább, magyar nyelven: Volt már alvajárásotok? Láttatok valakit alva járni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 22:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
igen, még néha beszéltem is és semmire nem emlékszem
2013. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére nem. Olyan volt, hogy beszéltem álmomban, de az nem alvajárás.
2013. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen sajnos!
2013. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Szinte minden éjjel alva járok. Ha épp ne, akkor meg alvásparalízisre ébredek.
2013. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hallottam az alvásparalízisről is. Az is kemény, mi?
2013. márc. 26. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Eléggé. Az a legrosszabb, hogy olyan érzésed van, mintha nem kapnál levegőt, és bepánikolsz, de nem tudsz mozogni,m holott rendesen lélegzel, csak nem érzed. Nem kívánom senkinek.
2013. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer eltem at egy nagyon felelmetes alvajarast. Panelban laktam akkoriban es az ejszaka kozepen a lift mellett levo szemetledobo helyisegben ebredtem, a lakasomon kivul. Hogy kerultem oda, minek mentem oda, nem tudom. Szerencsere sikerult visszajutnom a lakasba, mert alvajaras kozben zsebre tettem a kulcsomat is...
2013. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, ez durva lehetett... nem szeretnék alvajáró lenni. De nem is akartam sose!
2013. márc. 29. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek valakit aki magába citrom levet ivott + 20 nagy lépcsőfokon kellet lemennie.

Én alva beszélek de inkább csak motyogok de már üvöltettem is.:)

2013. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Én láttam az osztálytársamat... táborban voltunk,egyszer csak látjuk h Barbi (igy hívják) felült.kérdeztük tõle hogy jól vagy? Azt mondta igen,de rendesen nyitva volt a szeme.. aztán megnyugodtunk és visszafeküdtünk... aztán õ miközben mi aludtunk álmában kinyitotta az ajtót és mindenki bõröndjét,ruháját és cuccát kipakolta az ajtó elé.... én ezt onnan tudom,mert végignéztem... mondta,hogyha alva jár ne szóljunk hozzá meg ne foglalkozzunk vele mert bármire képes,úgyhogy szép csendben kuksoltam....elég ilyesztõ volt....
2013. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!