Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos magas frekvenciájú...

Folyamatos magas frekvenciájú sípoló hangtól, amit mások nem hallanak, be lehet kattanni?

Figyelt kérdés

A cirkónk egy jó ideje nagyon magas sípoló hangot ad ki, amit csak én hallok. Lehet, hogy mindig is ilyen hangja volt, csak mivel én vagyok hozzá a legközelebbi szobában (nagyon alattomos, az ajtón is áthallatszik) ezért csak én lettem ilyen érzékeny erre a hangra.

Az, hogy konkrétan minden kis hang olyan szinten felidegesít, hogy képtelen vagyok normálisan tanulni, az betudható ennek? A normális beszédhang is olyan mintha háromszorosára lenne hangosítva, nap végén pedig már fáj a fejem.


2013. márc. 25. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Be lehet. Én a stand-by-ban hagyott tévétől kapok frászt, amit zárt ajtó mögött is hallok, míg más nem. Megoldás: füldugó. Ezeket a frekvenciákat jól eltompítja.
2013. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor nem vagyok egyedül :) amúgy van egy elég jó fülhallgatóm, amit ha bedugok úgy, hogy nem szól benne semmi, akkor nem hallom, viszont nagyjából semmi mást sem...

de simán lehet hogy egy ilyen apróságtól lettem kb idegbeteg mostanában

2013. márc. 25. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ezek a magas hangok a készülékek hibájából erednek, nem normális jelenségek. Valszeg kis állítással be lehetne igazítani, hogy ne sipoljanak. Kérdezz szerelőt.

2013. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egy zsibrita vagy!!:D igen be lehet kattanni
2013. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!