Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy 13 évesen 175 cm magassággal csak 58 kilót nyomok? Fiú vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a vékony testemet ezzel a magassággal. nagyon soványnak tartom magam és hiába étkezek naponta 30 szor, és kondigépezek meg ilyesmi, hiába van izom rjatam nem nyom semmennyi kilót se rajtam. már az is megfordult a fejemben hogy whey proteint tömjem magamba keményen, vagy a sustanont (ami szteroidnak számit) de mivel kiskorú vagyok meg anyám m enged ilyen szereket nem tudok mit csinálni. és gyenge vagyok. kinyirnám magam... valaki segítsen!
2013. márc. 26. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogymár kinyírd magad, ember! szerintem most kezdett el a tested nyúlni, ez minden tinédzser fiúnál lejátszódik, aztán majd kialakul a formád is később.
2013. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most 22 évesen is 50 kilo vagyok a 178 centimhez és erősebb vagyok a velem egykorú 70-80 kilosoknál is. Rajtam sem szer, sem edzés nem segített. Csak a sportszerű túrázás és a kertimunka. :P
2013. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
figy én is erős vagyok de nem állapot a kevés súly. ha kelle gy egész proteinboltot magamba tömök csak legyek valahogy legalább 90 kiló
2013. ápr. 2. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
ha magas és vékony a testalkatod, akkor nem nagyon leszel 90 kiló sehogyem szerintem, de ennél amennyi most vagy, lehetsz több. Alapvető testfelépítésed nem nagyon változtatható, csak formálható szerintem. inkább belül próbálj harmóniába kerülni magaddal, fogadd el és szeresd magad, a tested, és némi változást el fogsz tudni érni amellett,de ne akarj egy Van Damme-féle figura lenne, mert csak frusztrált leszel. Mint ahogy egy 155 magas 70 kilós csaj sem lehet soha olyan, mint Angelina Jolie. nem is kell. saját adottságaidra építs, és abból hozd ki a legjobbat. Ha elfogadod magadat, akkor másoknál is sikered lesz.
2013. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!