Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez a kellemetlen...

Mitől lehet ez a kellemetlen dolog a nyakamnál?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy elég zavaró és kellemetlen problémám, ezt a kategóriát láttam megfelelőnek, mert szerintem ennek szerintem mentális eredete van.Tehát, stresszes helyzetekben, súlyosabb szóbeli feleléseknél és például legutóbbi félévi szóbeli spanyol vizsgánál jön/jött elő a dolog.Amikor olyan helyzetben vagyok, hogy izgulok,és már rám szegeződik a figyelem, tehát nem előtte, akkor a nyakam, hátul a gerincem kezdeténél rángani. Nem tudom nagyon más szóval kifejezni, tényleg mintha így remegne és néha azt gondolom, hogy ez már kívülről is látszik ami furcsa lehet, mert ilyenkor alig bírok beszélni, mert zavar az, hogy remeg a fejem is ettől. Annyit tudok ilyenkor csinálni, hogy megfogom a kezemmel amitől kicsit enyhül, csak elég hülyén néz ki ott tartani hosszú ideig, mert furcsán néz ki, hogy felelek, a tanár meg azt látja, hogy fogom hátul a nyakam. Bocsánat a hosszú mondatért, remélem érthető volt. Kihez forduljak, mit tegyek? Mitől lehet ez? 15 éves fiú vagyok egyébként. Ja és ez nem volt így egész életemben, nagyjából 2 éve volt először ilyen, de akkor még csak egészen gyengén, ezért nem is figyeltem fel rá, de most már néha nagyon durván ráng.
2013. ápr. 9. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is mentalis eredetu. Sot, valoszinu hogy nem is rang, csak ugy erzed (stressz levezetes?) vagy ha valoban rang, akkor az lehet bor alatt. Lenyeg h ne hagyd h zavarjon. Ne gondold azt h most mindenki teged nez, FOLEG MOST H RANG A NYAKAD, JEZUS. ne erdekeljen. probalj nyugodt maradni es elfogadni h a tested igy reagal a stresszre. es h csak te tudod vagy erzed h rang!
2013. ápr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. ápr. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!