Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire változhat meg a...

Mennyire változhat meg a tömegnövelőtől és az egyéb szerektől?

Figyelt kérdés

A barátom kondizik,és mióta használ ilyen kiegészítőket hozzá..igen csak megváltozott.Most nem a méreteire gondolok hanem agyi dolgokra.Teljesen be van kattanva,2 másodperc alatt robban.Mondhatni hogy idegbeteg lett.

Az első komolyabb dolga a Sustanon volt...Azóta azzal leállt..a mostani dolgai:Iso Soy,Mega Daily One Plus ,BCAA+B6 (150 tab.) ...nem tudom hogy ezek mire jók vagy mire sem,csak a nevüket másoltam ki.Ezenkívül van még tömegnövelője.Szóval ha ezt mind tényleg szedi,akkor lehet ilyen labilis idegállapota???? A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 12. 18:49
 1/2 Tyler913 ***** válasza:

Totál más kategóriába tartozik a Sustanon,és a többi felsorolt dolog. Előbbi szteroid, mesterséges hormon, annak valóban lehet viselkedést befolyásoló hatása, egyéntől függően. Az utóbbiak viszont TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐK, tápanyagok csupán. Kb. annyira változhat meg tőlük az idegállapota,mint egy tál lencsefőzeléktől.

Ha biztos vagy benne,hogy csak a fentieket használja,akkor nem itt kell keresni a probléma gyökerét.

2013. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor kicsit megnyugodtam..
2013. ápr. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!