Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom hogy mit csináljak,...

Nem tudom hogy mit csináljak, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
nyár végén kezdődött minden, depresszió, meg minden egyéb.. egyre kevesebbet tudtam/tudok tanulni.. egyszerűen fáradt vagyok.. ((NEM LUSTA)) erre most nem szeretnék jobban kitérni.. annyira depressziós lettem hogy már öngyilkosságon gondolkodtam.. de nem bírom megtenni, de lehet hogy nem is akarom.. szerintetek mit csináljak? kihez forduljak? F 14
2013. ápr. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülők? vagy van esetleg olyan tanár, akit kedvelsz, és bizalommal vagy iránta? vagy iskola pszichológus? de a körzeti orvostól is kérdezheted, hol van pszichológus?
2013. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A télapóhoz bakker, ezek az idióta kérdések meg engem tesznek már depresszióssá, hát kajakra mondom az a maradék kis reményem az emberiségben meg a jövő generációjában is elszállni látszik... Hát mit gondolsz, kitől tudsz segítséget kérni?!?!?! Komolyan ennyire életképtelenek vagytok???
2013. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, nem kérek a fogyatékosokból :D
2013. ápr. 18. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen kérdés után te beszélsz a fogyatékosságról? Bakker, és ezeknek kellene megkeresnie az én nyugdíjamat majd, jobb, ha meg sem élem...
2013. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a te korosztályodból nem tudok ajánlani senkit. Ha van barátod, akkor hozzá is fordulhatsz, vagy van az ELTÉ-n egy Kortárs Segítő Csoport, hallgatók a tagjai.
2013. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!