Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki már látta a Pszichiátria...

Aki már látta a Pszichiátria - A halálipar c. filmet, mi a véleménye róla? Valóban az igazságot tárja fel vagy a szcientológia propagandafilmje?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szcientológiai egyház propagandafilmje. Majdnem teljesen kamu az egész.
2013. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baromság.
2013. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Túlzás. A pszichiátriának igenis van alapja, és az is röhejes, hogy a nagy pszichiáterek leülnek és sátáni vigyorral megkezdik az emberiség elrontását, mert már szinte ez a film üzenete. Hülyeség az egész.
2013. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj,hogy sok igazság van benne.Lehet megbélyegezni ezért engem!
2013. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Van benne igazsag! En panikbeteg vagyok szorongasom van 3 eve szedek gyogyszert erre es semmi javulas sot szarabbul vagyok akkor rajottem ezek se orvosok se semmi nemtudjak meg mindig a konkret bajomat csak talalgatnak ....
2014. máj. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem láttam a filmet, de már a címe is sokat elárul...

Én voltam már pszichiátrián, gyógyszert is szedek, és bizton állíthatom, semmi olyan nem történik ott, ami miatt "halálipar"-nak lehetne minősíteni a tevékenységüket! Szomorúnak tartom, ha sok mentálisan beteg ember az ilyen filmek miatt nem kér segítséget! Én sokat köszönhetek a pszichiátereknek. Bár ők sem istenek, és természetesen mindent ők sem tudhatnak, a legtöbben becsülettel végzik a munkájukat az emberek megsegítésére.


28/n/ocd-s

2017. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam mar pszichiatrián, igaz vannak benne túlzások de sok igaz belőle, alapvetően ott az embernek nincsenek jogai. Ha sírsz még a látogatast is megvonják. Nem beszélhettem arról sem hogy haza akarok menni.
2022. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!