Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdhetnék most így?...

Mihez kezdhetnék most így? Meghallgatnátok?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Mindig is duci, beteges és szerencsétlen voltam aki semmiben sem tehetséges,nem egy éltanuló. Az általános iskolában és a gimiben is állandóan bántottak. Sokat csalódtam, nincs is igényem barátokra. Aki mindig segít nekem, ő a párom és nagyon szeretem. Szeretnék érte is és magamért is persze sokkal összeszedettebb lenni, de nem tudom,hogyan tehetném?

2013. ápr. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, szóval csak ilyen általános dolgokat tudok írni. Találj valami hobbit, és valami sportot. A mozgás, ha testhezálló, nagyon fel tud dobni. Én például nagyon szeretek röpizni, a futást viszont ki nem állhatom. A röpi csapatsport, szóval emberekkel kell kommunikálni, nem maradhatok a komfortzónámban. :)

De a zene is nagyon jó hatással van a lélekre, nem mondom, hogy tanulj zongorázni, de ha valamelyik hangszer megtetszene, szerintem megérné belekezdeni :)

2013. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sportot javasolnám és kirándulj sokat a természetbe, minél messzebb lakott területtől, csendbe és nyugalomba.
2013. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a sport a legjobb. Én ugyanilyen vagyok, merre laksz szívesen barátkoznék. 21 éves lány.

2013. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magnézium!! :) Sport :) Igen Az pont jó lenne neked. :)
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!