Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért néz mindenki az utcán...

Miért néz mindenki az utcán vagy az egyetemen, buszon akárhol? Linkelek egy képet is: photos-e. Ak. Fbcdn. Net/hphotos-ak-snc7/418621_343736642325931_1277925610_n. Jpg

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ha néznek, mivel nem tudom eldönteni, hogy valami gáz van e rajtam vagy esetleg hülyén nézek -e ki. Lehet, hogy űldözési mánia, nem tudom de megnehezíti a mindennapi életemet és jó lenne már ha elmúlna. Orvoshoz egyenlőre nem szeretnék fordulni, bár lehet célszerű lenne. Köszönöm a válaszokat előre is. Hozzátenném még hogy nincs már önbizalmam sem és talán emiatt alakulhatott ki.


25/F



2013. ápr. 29. 11:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok, utolsó 3-mal egyébként egyet értek:) ja mégegy:) *nagygyöngyös-ezt elírtam:$:$
2013. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az önbizalmamnak segített nem is kicsit :). Itt van egy viszonylag új kép: [link]
2013. ápr. 29. 13:33
 13/35 A kérdező kommentje:
Szerk: azt a csúnya nyakláncot már nem hordom. :D
2013. ápr. 29. 13:33
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt még helyesebb vagy, és a lánc sem gond! :) Nyugi, azt nézik az emberek rajtad, hogy micsoda helyes kis pasi vagy!
2013. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Elég hipnotikus szemeid vannak. Paraszemek :) Amúgy helyes vagy.
2013. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor feleslegesen kergettem magam bele ebbe az üldözési mániába vagy fóbiába. Megpróbálok kimászni valahogy belőle és még egyszer köszönöm szépen, sokat segített :)
2013. ápr. 29. 13:46
 17/35 anonim ***** válasza:
72%

Őszinte leszek. Valóban nincs veled baj, de van egy külsőd az tuti. Baromi érdekesen nő a hajad, mint Songoku, én még ilyet nem láttam. Paranoid fejed van, de ez lehet csak a képek miatt, mintha most csöppentél volna ebbe a világba. Amúgy bocs, a kérdésért, de heteroszexuális vagy? Beszédhibád van? Amúgy simán kiül a fejedre az önbizalomhiány. Nem azért nincs önbizalmad mert néznek, hanem azért néznek, mert nincs önbizalmad. Olyan áldozat típus vagy.


Miért van kipirulva ilyen foltosan a felsőtested az utcsó képen? Olyan mintha nem lenne rajtad gatya sem.

2013. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Semmi gond, heteroszexuális vagyok, 5 éve van barátnőm akit már el is jegyeztem. Nincs beszédhibám meg semmi ilyen és azért van így kipirulva a felsőtestem mert szarul kentem le magam naptejjel és fürdőgatya van rajtam mert ez kép Horvátországban készült nyáron.


A hajamra nem tudok mit mondani, lehet le kellene vágni pár centisre ha gázos :D

2013. ápr. 29. 14:17
 19/35 anonim ***** válasza:
80%
Oké, köszi! Akkor tényleg nincs veled semmi gond. :-D Amúgy néha én is paranoid vagyok. Üdv a klubban!
2013. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
25%
Azért néznek, mert TOTÁL kiül a fejedre, hogy megcsaltad a barátnődet!! És néznek mert megvetnek a szemétségedért!!
2013. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!