Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem ezt az érzést?...

Hogyan kezeljem ezt az érzést? Mi segítene? Különös, megmagyarázhatatlan! Az egyik percben azt érzem, hogy sikerül elsőre a másik percben hosszú hónapokat kell majd a babára várni! Félek és ezt az érzést nem tudom feldolgozni! Részletek lent!

Figyelt kérdés
Közös babát szeretnénk,a párom még egyenlőre várna mivel albérletben lakunk,ha minden jól megy szeptember körül tudunk majd házat venni.Sokszor beszéltünk már róla,de mindig az albérlet ürügyhöz jutunk.Én már 36 leszek,a párom 35.
2013. máj. 3. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ebben szerintem semmi különös nincs, csak nem volna szabad, "csak egy érzésként" felfogni a gyermekvállalást. A gyermek világra hozatala felelősség, nem csak albérlet, és hangulat kérdése. Lehet albérletben is jó szülőnek lenni, és saját otthonban is csapnivalónak. Ebből kellene kiindulni.
2013. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!