Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskorotokban volt olyan...

Kiskorotokban volt olyan félelmetek vagy fóbiátok, ami abból adódott, hogy hittetek ilyen mágikus vagy sci-fi-szerű dolgokban?

Figyelt kérdés

Pl. én kb. 5-8 éves korom között valamiért attól féltem időnként, hogy valami mágikus erő azon mesterkedik, hogy visszaküldjön az időben egy olyan korba, amikor sokkal rosszabb volt az élet. Pl. amikor elmentünk osztálykirándulásra a budai várba, vagy az aquincumi római romokhoz, vagy bármi más helyre, ami nagyon keveset változott egy régi kor óta, akkor mindig attól féltem, hogy ott vissza fogok kerülni abba a korba és pl. rabszolga/jobbágy leszek.

Volt egy kihajtogatós kb. A/4-es méretű képeskönyvem a középkori életről, amiből kihajtogatva egy várat lehetett formálni, azt mindig diszkréten eldugtam a szekrényem mögé, és kihelyeztem a könyvespolcra egy hasonló, kisebb kihajtogatós könyvet, ami meg a modern korról szólt, hogy egyfajta "védő-totemként" szolgáljon a középkori könyv gonosz időutazó mágiája ellen.


Veletek volt valami hasonló amikor kicsik voltatok?



2013. máj. 7. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!