Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett régebben a bajom?

Mi lehetett régebben a bajom?

Figyelt kérdés
Mostmár nem érdemes annyira foglkaoznom vele,de régebben mikor hét nyolc éves voltam lakott egy öregasszony a szomszédban,és azt hittem hogy láttam a szellemeket meg beszélgettem velük,de féltem tőlük.Régen szinte minden éjjel álmodtam valami rosszat,és mielőtt felébredtem volna,és a rémálom "csúcsán" voltam,mindig csiklandozta valami a talpam,és féltem,és ettől éreztem mégjobban hogy rossz.Utána felébredtemés még midnig féltem.Mi lehetet akkor a bajom?
2009. szept. 29. 20:28
 1/10 A kérdező kommentje:
plusz kiskorom óta ugy alszok hogy a fejemet is betakarom,mert félek,és ézem hogy ettől biztonságban vagyok,és valamiért azt gondolom hogy igy nem néz a szemembe álmomba senki,de nemtudom miért,vagy mi van...tizenhat éves lány vagyok,komoly,vannak problémáim,de megtudom oldani őket,a szüleim régen elváltak már..lehet ez miatt is? vagy mi miatt félhetek?le akarom győzni a félelmem!
2009. szept. 29. 20:41
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit fent leírsz a legtöbb emberrel megtörténik 3-4 éves kor körül, csak a többség nem emlékszik rá. Az, hogy te ezekre 8 éves korodból még emlékszel, azt mutatja, hogy valószínűleg az átlagnál érzékenyebb vagy, még akkor is, ha félelemmel töltött el a dolog.

Amiket felsoroltál mind lehet oka a félelmednek és ilyesmit legyőzni nem könnyű dolog.

Próbáld meg minél pontosabban felidézni az álmaidat és megfejteni a jelentésüket, nagyon sok hasznos infóhoz juthatsz általuk. Sok gondolatot ébresztettél bennem, de avatatlan lévén nem merem ajánlani a segítséget, de magadon biztosan segíthetsz, ha elhatározod. Más emberek kompetenciája ebben kétséges.

Az álmok lehetnek "barátok" és "ellenségek" is. Sok olyan éber állapotban történő dolog van, ami ilyenkor a helyére kerülhet, feldolgozhatja az agyad, és ezzel megszüntetheti az általa okozott stresszt. Ugyan akkor a félelmek az álmokban nagyon fel tudnak erősödni. Amit írtál pl. hogy csikizett vmi, hát lehet, hogy csak épp a paplanod végén lógott ki egy szál, de mivel éppen féltél, ez a momentum még erősítette is, pedig semmi köze nem volt hozzá (Nem biztos, hogy így volt, de épp lehetett így is.).

2009. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemtudom..mert minden egyes rossz álomnál csikizést éreztem,és ettől éreztem a lehető legrosszabnak az álmot,és nem emlékszem kilógó párnatollra,vagy hasonlóra..:-( nemtudom mi volt..tényleg érzékeny ember vagyok az is igaz!esetleg tippek hogy győzzem le a félelmet?
2009. szept. 29. 21:25
 4/10 A kérdező kommentje:

még azis eszembe jutott hogy féltem elaludni is,mert féltem hogy megint érezni fogom,viszont mostmár jókat álmodko,ha álmodok,szerencsére,nem szeretnék rosszat álmodni,mert nem szeretnék flni,mint régen,mostanában az álmaimban különösen boldog vagyok!Elmesélek párat,ha valakit érdekel,esetleg!:-)

Szóval,akartam venni egy gitárt már régóta.A szüleim anyagi háttere nem olyan túljó,ezért gyűjteni akartam rá,nem mindig sikerült megtartani a pénzt,de egy idő után igen.Akkor azt álmodtam hogy a nővéremtől kaptam egyet,ami természetesen nem igy történt,de éreztem tisztán hogy a kezemben van,meg minden,és nagyon j óérzés volt.És pár hétre rá lett is.


A második az volt,amikor azt álmodtam hogy meghaltam.Az utcán mentem és átmentem mindenkin,és beszéltem apuhoz de ő nem hallott,csak elment,és valahogy tudtam hogy mi lehet a baj,aztán odaértem én is a temetésemre,és egyszer megjelent két angyal és megkérdezték hová zeretnék kerülni,és mondtam hogy a menybe.Utána egy várban találtam magam,ahol középen ült valaki,akinél volt egy hosszú lista,amin a hibáim voltak.Nekem kellett felolvasnom őket,aztán elnéztem jjobbra és láttam hogy az emberek boldogok,és énis az voltam.Nem tudom,és nem értem hogy miért,de leírhatatlan volt!


Harmadik esetben pedig olyan dolog történt,ami igazából lehet hogy sosem fog!Apu kocsijában ültünk a barátommal hátúl,és akkor vette észre hogy járunk,és boldog volt,és ebben nem csak ez volt jó érzés hogy éreztem hogy nem gátolják ezt,hanem az is hogy vele lehettem,mert akkor valami miattt igazából nem.


Remélem nem lesz semmi baj ezután sem velem,és ha álmodok,akkor is jót!Köszi hogy megnézitek!

2009. szept. 29. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek :) Ha van kedved, küldhetsz még, szívesen olvasom! (első)
2009. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most egyenlőre nincs több,vagyis nem jut eszembe ilyen :-) De ha álmodok,akkor majd írok megígérem! felvehetsz msnre is :paravazze@hotmail.com ha van kedved:-)
2009. szept. 30. 17:10
 7/10 anonim válasza:

én is ilyen voltam

csak én rá tetem még azal higy egy sátánista volt elegjóbb barátnöm aki még jóban rám hozta a frászt

nekem is ilyen álmaim voltak/vanak/ s én is védve érzem magama takaro alat:)

kiskoromban azt hitem h minden nap tomival bezsélek egyik volt oszt társam aki meghalt:( s esténként vele beszéltem olyna volt mintha látam volna öt

Nem vagy egyedül:)

2009. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van kedvem, de egyelőre nem működik msn, amióta nem engedi a régi verziót. Valamiért nem enged frissíteni, újra kell majd raknom a gépet, de ahhoz egyelőre nincs energiám, főleg ahhoz, hogy átnézzem, mit kell lementeni és mit törölni. Szóval egyelőre csak itt.
2009. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem:-S okés akkor itt beszélünk :-)
2009. okt. 3. 18:32
 10/10 anonim válasza:
Olvasd el ezt a könyvet: Visszatérés - A reinkarnáció tudománya.
2009. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!