Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek? Kérem, írjon...

Szerintetek? Kérem, írjon választ valaki!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy fenn a forgómnál évek óta tépkedtem a hajam. Azért írom múlt időben, mert egy másfél hete már hozzá sem érek a hajamhoz-mármint arra a területre nem. És eddig mindig visszanőtt a hajam, de most egy borsószemnyi rész hiányzik :( és apró, kis hajak sem jelentek meg. Teljesen sima bőrfelület.

Kérdésem visszanőhet ez még?



2013. máj. 8. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kitépkedted a hajhagymákat,akkor annyi. Egy hát alatt kb. 3-3.5 mm nő a haj,másfél hét után már látni kéne valamit.
2013. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? Szerintem vissza fog nőni ha a hajhagymákat nem tépkedted ki! Csináltam már énis ilyet,és soxor volt hogy egy részen "kopasz" voltam. De én nem is foglalkoztam vele,mindig csak azt vettem észre hogy már vissza nőtt. Megszokásból csinálod egyébként, vagy valami stressz által?
2013. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő miatt. Nem tudom,azt se figyeltem, hogy kitéptem e a hajhagymát :(
2013. máj. 8. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok amúgy.
2013. máj. 8. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy ezt trichotillomániának hívják? Ha még nem tetted volna meg, fordulj vele pszichológushoz!
2013. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De csak egy adott területen tépkedtem. Nem az egész hajamat. Akkor is?
2013. máj. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!