Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokhatnám meg a gyári...

Hogyan szokhatnám meg a gyári robotolást?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, tanulok, közben csak diákmunkákat van lehetőségem csinálni, de sajnos amit találtam, és lenne is az egy gyárban 12 órás meló. Már alapból a 12 óra rengeteg, ráadásul iszonyatosan monoton a munka.

Én úgy érzem, egyszerűen képtelen lennék megszokni, hányingerem van tőle, míg csinálom a sírás kerülget és az jut eszembe, hogy inkább megölöm magam, minthogy nekem ezt kelljen csinálnom. NEM BÍROM A MONOTÓNIÁT!!!! Hozzá lehet ehhez valahogy szokni? Kicsit olyan érzés, mintha saját magamat erőszakolnám meg... :S


2013. máj. 10. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Másik munkát nem találsz?
2013. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Sokan ebből élnek. Nagyon jó élettapasztalat.
2013. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

füleden lehet zene ? tanulás? vers felmondás? akkor jobb


vagy dúdolj magadban.

vagy imádkozz


az elmédet nem kell pihentetned, amig a kezed automatikusan dolgozik

2013. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a p*csába! Az egészséged fontosabb!
2013. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!


Más munkát eddig nem találtam, sehova nem kellek, mert mire jelentkezem (sokszor max egy órával a munka meghirdetése után) már közlik velem, hogy betelt... meg sajnos nem lakok túl közel Pesthez, ezért mikor kiderül látom rajtuk, hogy már le is írtak. Mindenki tudja, milyen szar a vonat, folyton késik... (Mondjuk én mindig korábbival megyek be a biztonság kedvéért, ha dolgozok valahol).

Zenét nem lehet hallgatni, viszont hangosan zúgnak zakatolnak a gépek, ami iszonyú idegesítő, és próbáltam, hogy magamban énekeltem, verset mondtam, de mégis úgy érzem, hogy bedilizek teljesen. Közben az agyam sem működik olyan jól, nehezen jutnak eszembe az egyébként teljesen jól meglévő dolgok is (mármint ami a fejemben van)...

Nekem kell a nyugis környezet, hogy elmélyültebben gondolkodni tudjak

2013. máj. 11. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem függ tőle az életed, felejtsd el ezt a melót!És megjegyzem, a 12 órás diákmunka 99%, hogy nem szabályos!Jó anyjukról akarjanak 100 bőrt lenyúzni!
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csakhogy mást megn em kapok, viszont ha nem dolgozok, akkor ugye egyrészt nincs pénzem másrészt megkapom hogy semmirekellő haszontalan naplopó vagyok :S
2013. máj. 11. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:

milyen beosztásban vagy ?


5 × 12 óra ???

az túl sok

2013. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

reggel fél héttől kezdődik a meló, nekem ezért legkésőbb négykor kell kelnem, hogy elérjem a vonatot.

Nem kell heti ötször menni, de minimum 3x igen

2013. máj. 12. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:

hány órát dolgozol egy héten?


és mit csinálsz, ha otthon vagy? nyugodtak a körülményeid,

vagy otthon is "beosztott" vagy ?



én pl. szívesen dolgoznék 3*12 órát, ha ezzel spórolok az utazáson, és plusz szabadnapokat kapok.


Hidd el, vannak sokkal nehezebb munkák is! ahol egész nap topon kell lenni, hogy mit írsz le, és mit mondasz az Ügyfélnek. Mindig penge lenni, ...

2013. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!