Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor hogy lehet megnyugodni?

Ilyenkor hogy lehet megnyugodni?

Figyelt kérdés
Egy hivatalos ügy miatt robbant ki ma itthon a cirkusz, ami nagyon nem hiányzott, mert ügyeket kellett kéne intéznem, lányomnak meg a tanulmányai miatt kellene nyugalom, de most már mindegy, a veszekedés megvolt .Amúgy sem vagyok a legjobb formámban a napokban,természetesen ez nem érdekel senkit, csak hát így, hogy már szó szerint ki vagyok készülve, nem érzem úgy magam, hogy képes lennék itthonról elindulni.Gyenge vagyok, meg minden bajom van.Már ittam citromfű teát pár órája, nem vagyok tőle nyugodtabb, viszont most már még álmos is vagyok.Próbálom nyugtatgatni magam, de nem sokat ér, nyugtalan, zaklatott, szomorú és erőtlen vagyok.Most mit csináljak?Hogy nyugodjak le?Vagy halasszam inkább holnapra az ügyeim, hátha addigra összeszedem magam?Te mit csinálnál ilyen esetben?
2013. máj. 15. 13:59
 1/4 bettineni ***** válasza:

Termeszetesen pihenj! Meditalas közben kepzeld el, hogy mindent sikerül elintezned.

Friss levegö, napfeny...D-vitamin, folyekony vas (amiben van B es C vitamin), egeszseges etelek, sok folyadek...

2013. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj hallgatni zenét,vidámat.

Sokszor jobban éreztem magam tőle,habár én mikor ideges vagyok vagy nagyon lehangolt valahogy majdnem mindig a lassú,szomorú dalokat hallgatom...

2013. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

A zene eszembe sem jutott pedig tényleg jó lehet.

Viszont lefeküdtem kicsit "relaxálni",az egész jót tett,testileg-lelkileg.Aztán lementem a boltba, de csak mert muszáj volt, viszont tényleg nem ártott az a kis séta, pont elég is volt.Még kicsit nyugtalan vagyok, de holnapig csak összeszedem magam rendesen.

az a baj, hogy elég gyenge idegzetű vagyok, hamar felbosszankodom, aztán nehezen tudom visszaszerezni a lelki nyugalmam és olyankor fizikailag is rosszul érzem magam.

2013. máj. 15. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom milyen...

én is ilyenkor le szoktam feküdni,valami kellemes zenét hallgatva közben,tényleg jó és ez valahogy erőt ad,

én is nagyon gyenge idegzetű vagyok.

2013. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!