Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A férjem mindent elfelejt....

A férjem mindent elfelejt. Hogyan lehetne az állapotán javítani?

Figyelt kérdés

Pedig csak 28 éves.

Ha elmegy boltba és 3 dolog van e cetlin, abból legalább egyet elfejt. Elfelejti elvinni munkába az ételt pedig este többször is figyelmeztetem.

Ő mesélte, hogy 2 napig akarta bevenni a rágógumit, mert mindig elfelejtette.

Tudom ezek apró cseprő dolgoknak tűnnek, de nagyon sokféle ilyen dolog van még....

Sajnos ez az állapot rengeteg vitát sző.

HIába akarom tolerálni, egy idő után nem tudom.

Van esetleg valami készítmény ami nem gyógyszer de segítene.

Én gondoltam arra a GINKO BILOBA-ra....


2009. okt. 7. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak ilyen. Az én férjem is a fejét is elhagyná. Ami fontos neki, vagy a munkájában abban szörnyen pontos, de különben kiesnek a fejéből a dolgok. Ilyen. Így kell elfogadni. Veszekedni, idegeskedni ezen nem érdemes, megváltoztatni senkit nem tudsz.
2009. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ginko jó ötlet. Próbáljátok ki! Mindig ilyen volt, vagy csak úgy jött ez a feledékenység?

Szerintem valami biztos hogy van a háttérben. Nem kimerült, vagy szétszórt valamiért? Nem nyomasztja valami?

2009. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok, sok alvás!
2009. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi komoly baj nincs vele sztem csak szétszórt,egy "szórakozott professzor":)
2009. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A férjem autófényező, ezáltal a sok szintetikus anyag roncsolja szegénykémnek az elméjét.

Amíóta ismerem ilyen, de ez csak rosszabbodott.

Habár tavasz óta nem a szakmájában dolgozik nem javult az állapota.

Hogyne lennék néha ideges, ha olyan dolgokat is elfelejt amiért mondjuk felhív telefonon, hogy megkérdezze tőlem, leteszi a mobilt és ennyi elvész a gondolat a fejében.

Amúgy is egy fura fazon, de ez a kihagyás, nem egyszerű.


Hogy viccesre vegyem a végét:

Annó kapott a nővérétől egy nagyon drága készítményt, valami sokféle gyógynövényes ívólé.

Sajnos megromlott mert elfelejtette naponta bevenni :-((

Ennyi. :-))

2009. okt. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!