Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem saját magamat?...

Nem értem saját magamat? Őszinte válaszokat adjatok kérlek titeket. Ez ciki nem? És miért van, hogy folyton a suliban vannak pánikrohamaim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lány.2 éve meghalt anya anyukája(mama).Ezt nem tudtam feldolgozni.Tavaly volt egy rosszullétem a suliban(szúrt a mellhasam,kapkodtam a levegőt)állítólag leesett a vércukor szintem,de a védőnő egy óriási bolond volt,ezek a tünetek nem az alacsony vércukor szint tünetei voltak.Elmentünk egy csomó kivizsgálásra(kardiológiára,tüdő vizsgálatokra,allergia vizsgálatokra,vérvételre meg még sok más helyre is).Végül ebben a tanévben többször volt ilyen rosszullétem.kiderült,hogy pánikrohamok,mert nem beszélem ki magamból azt ami bánt.De ez nagyon fura...a pszichológusom szerint elég erősen félek/szorongok ezt nem értem ,hogy biztos,hogy félek,de nem tudom mitől vagyis tudom csak ez nagyon hülye egy félelem.mostanában mikor jól érzem magamat akkor vannak rohamaim,mikor meg le vagyok törve akkor semmi és csak a suliban vannak rohamaim.ez miért?nem értem...ez egy picit ciki nem?most voltam pszichiáternél kb.1 hónapja felírt nekem Sedatif PC-t(lehet,hogy rosszul írtam),a lényeg,hogy ugyan úgy vannak rohamaim 2-3 hetente.Ez azt jelenti,hogy nem jó a gyógyszer?
2013. jún. 9. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy a Sedativ PC-t sokáig szedd és folyamatosan!

Ha beveszed minden egyes nap (minimum 1-et elszopogatsz) és ezt minimum 2 hónapig csinálod, csak akkor mondhatod, hogy nem hat.

Ez egy nagyon okos pszichológus lehet, ha nem durva gyógyszereket írt fel Neked, hanem kíméleteset (mert ez homeopátiás szer).

Többit privátban.

2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!