Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg vagyok? Vagy dilis?

Beteg vagyok? Vagy dilis?

Figyelt kérdés
egy nap játszottam a gép előtt, majd ki vörösödtem idzattam és szédültem és unrealisztikusnak éreztem mindent olyan mintha a képzeletem élne és én meg haltam és a mostani világot csak képzelem. Néztem egy videót amin a csaj fel szív kb 3dk kokaint és bele éltem magam hogy milyen szar lehet meg hogy fájhat utána a feje és azóta nekem is fáj a fejem. szemészeten labborba voltam. néztem egy mártírok nevezetű filmet amin a csaj be képzel egy szörnyet és amikor megtámadja magát vágdossa és ettől félek. 1, be tudok ilyet képzelni én is? 2, mi bajom lehet?

2013. jún. 12. 16:05
 1/6 anonim válasza:
Szia! Hát...én is kíváncsi lennék a válaszokra. Én is félek,hogy beképzelem magamnak,hogy egy kisördög van bennem...Nekem ez a félelem a kényszergondolatok miatt alakult ki.Félek,hogy bántok valakit,vagy magamat.:S
2013. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:

Az írásod alapján tényleg gond lehet. Se mondateleji nagy kezdőbetű, se pont, se vessző, semmilyen tagolás.... stb.

Ha a gondolataid is ilyen parttalanul folydogálnak, akkor szerintem pihenj egy kicsit. Talán nem lesz "unrealisztikus" érzeted, ha jól kialszod magad. Annyit nyüstölted a gépet, hogy már kisült az agyad.

2013. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetett deperszonalizáció (?) [link]
2013. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hm... érdekes, És azért nem írtam nagy és ki betűkkel mert telórol voltam buszon ülve, és már minden bajom volt^^
2013. jún. 12. 21:49
 5/6 A kérdező kommentje:
a másik meg szerintem neked pánikbetegséged van... azon is gondolkoztam még. félek hogy meg hülyülök hogy diliházba fogok ki kötni.
2013. jún. 12. 21:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah a másik meg nagy játék függő voltam WoW oztam nagyon sokat szinte azon nőttem fel 11 éves korom óta kezdtem játszani egészen fél év ezelöttig, és verseny szinten cod4 eztem most sc2 zök függő vagyok van baráti társaságom, dohányzok és régen ment bele egy kis zöld is kb fél évig 1-2 havonta egyszer.
2013. jún. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!