Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes pszihiáter...

Szerintetek érdemes pszihiáterhez menni vásárlás mániával?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy csak annak érdemes menni ,aki kimeríti az A-hitelkeretet,és a hitelkártyát vagy az enyhébb fokozattal rendelkezőnek is.Gyógyszert ad vagy mit csinálhat velem?

K.b. 10 ezer forintot elköltök magamra ,még ha negatív is lesz a kártyaegyenleg is..Valamikor kicsit többet költök.Természetesen a gyerekeknek is vásárolok.

Ilyeneket veszek többnyire:kozmetikumok(arckrém,pakolások),könyvek,ruhanemű

Gyermekkoromban nagyon csozé voltam,és nem tudtam venni sem dezodort ,sem tisztasági betétet.Rengeteget röhögtek az akkori társaim a kinézetem miatt.Öregesen ,és topisan öltözködtem. Amit anyu vett ,azokat hordtam.Nagyon csórók voltunk gyermekkoromban..Azóta is folyamatosan dolgozok azon,hogy ne tűnjek igénytelennek.A párom félt a szakembertől.


2013. jún. 27. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a pénz még nem túl sok,de az a baj az ilyen dolgokkal,h egyre rosszabb lesz kezelés nélkül és minél régebb óta tart,annál nehezebb a kikezelés. Én a párod helyében ne a szakembertől féltenélek,hanem a csődtől. Ez így durván hangzik,de valahol takarja az igazságot.
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus, nem pszichiáter. A pszichiáter orvos, gyógyszerekkel kezel, a pszichológus nem orvos, ő a lelki okokat keresi.
2013. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem kezelendő. Az ok is megvan. Ezen már Te is tudsz gondolkozni.


Amúgy rajtam nem nevettek régen, mégis imádok ilyen sz@rokat vásárolni, nincs ebben semmi. Ne verd magad nagy adósságba emiatt és kész.

2013. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha ez zavar téged egy pszichológussal megbeszélheted, és ki fog derülni, hogy ez gond vagy nem. Én megtenném mindenképpen, hogy magamat megnyugtassam.
2013. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!