Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri valaki Mislai Attilat...

Ismeri valaki Mislai Attilat Miskolcon?

Figyelt kérdés
Ha valaki tobbet tudna irni rola, pl. hogyan dolgozik, nem magan rendelesen is figyel-e a paciensre, stb. Koszonom!

#pszichológus #Miskolc #Mislai Attila
2013. júl. 10. 12:27
 1/2 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én kifejezetten azért regisztráltam , hogy tudjak Neked segíteni. Igaz későn találtam erre az oldalra , de jobb későn ,mint soha. Ugye a pszichológus Mislai Attiláról érdeklődsz? A miskolci MÁV rendelőben dolgozik. Az Attila ritka rendes és lelkiismeretes EMBER. Rendkívül értékes jellemmel és becsületességgel bír. Önzetlen , nem kapzsi és végtelenül szerény. Ha sikerül hozzá időpontot kapnod , szerencséd lesz. Az is lényeges ebben az egyre nehezebben megélhetős világban , hogy a szolgáltatás ingyenes. Meleg szívvel ajánlom , hogy várd ki , mert megéri!

2014. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itt most tényleg a MÁV rendelős pasasról van szó?? Te jó ég, dehát az egy agymosoda! Mislai Attila inkább filozófus, mint támogató szakember. Nem különösebben érdekli, hogy mit akarsz mondani. Sorozatosan belevág a szavadba, ködösít, és rébuszokban beszél. Kb arra vár, hogy kihúzd magadat a hajadnál fogva a vízből, amíg ő szurkol neked. Komoly segítséget ne várj tőle, habár a kérdés már régi!
2022. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!