Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma volt egy nagyon furcsa...

Ma volt egy nagyon furcsa érzésem?

Figyelt kérdés

Arròl van szò,hogy belenéztem a tükörbe és mintha nem önmagam lettem volna...mintha belső lényem nem ismerné a külsőt..màs ember lennèk nem az akit kivülről làtok...ès megijedtem komolyan...nektek volt màr hasonlò érzésetek?

Valami nem stimmel velem.

Kezdödő skrizofrénia nem lehet ugye?Mert az nem tudatos vagy hogy fogalmazzak.

26 Nő


2013. júl. 10. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha mindenkinek vannak hasonló,furcsa érzései.Nekem is volt már ilyen.A skizophrénia egy súlyos,összetettebb tünetekkel járó betegség.
2013. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy most ezt olvastam, dettó ugyanez volt velem is egy pár hete egy ruhaboltban (valamiért nem rajong a szervezetem a neonfényért, meg a tömegért). marhára megijedtem. nézegettem magam egy ruhában, és ránéztem az arcomra, és mondom jézusom, ez én vagyok? nagyon bepánikoltam, szerencsére pár másodperc alatt elmúlt.

szerintem nem kell aggódnod, ha nem fordul elő rendszeresen. ismerek olyat aki ténylegesen beteg, és összetettebb a dolog.

2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!