Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,bocsi a helyesírási hibákért előre is :)

17 éves nemsokára 18 éves vagyok.(fiú)

Meleg/bi. Otthagytam a jó sulimat mert utáltam a szakmát, most éretségire megyek át 2 baráttal egy másik suliba. Ám Eza suli a város legrosszab sulija. Úgy értem fiú suli alig van 1-2 csaj az egész suliban. És az a hír járja hogy tesztoszteron kazán. Azaz tipikus primitív emberek járnak oda. Nem volt más választásom csak ez a suli. És ugye bi/meleg vagyok. Ezek a vad emberek könynen észreveszik az ilyen embert mint én. Tuti lessz pár ember aki kis ge*i lessz velem. Mit csináljak hogy elkerüljem ezt? Legyek sok hapival mintha heteró lennék vagy mi? Ráadásul a külsőm nem b*zis csak az átlagnál egy kicsit divatosabb. Nincs b*zis hangom nem affektálok. Segitsetek mert kicsit feszengek. :/



#meleg #iskola #új #feszengek
2013. júl. 16. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen, kerüld a konfliktusokat, legyél jófej, kerüld a szex témát, ne provokálj senkit... végülis nincs a fejedre írva a szexuális irányultságod, szóval nem fogják megtudni, ha normálisan viselkedsz.
2013. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen ahogy jön? az megvan :) nem vagyok a konfliktus kereső ember :) hát nincs rám irva csak sokan észreveszik de nem értem mit...tök normálisan viselkedek.. .:/
2013. júl. 16. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "meleg/bi"? Most vagy bi, vagy meleg...
2013. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Méh énse tudom...Ha jól néz ki egy csaj..nagyon nagyn jól akkor vele is eltudok képzelni bármit..
2013. júl. 18. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!