Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy az internete...

Miért van az hogy az interneten nem lehet barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
De én már nem is akarok. Itt mindenki csak hazudgál meg felszívódik, vagy levegőnek néz. Csak az olyan kapcsolataim működnek, akiket ismerek személyesen is. Engem már nem érdekel senki és semmi. Csak akiket hús-vér alakban is ismerek.

2013. júl. 16. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, legalábbis akad kivétel, egy éve ismertem meg gyakorin a legjobb barátnőmet.:) 15/L
2013. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:
67%

Megvilágosodtál!!! Ez jó!

Ha fiatal vagy, külön gratulálok! üdv. :-)

Az anonimitás kizár mindenféle őszinteséget bizonyos helyzetekben, ami egy személyes kapcsolatnál egy másodperc alatt kiderülne, hogy igaz, vagy becsapás.

ezért lehet hazudni, felszivódni, levegőnek nézni, lefikázni, megalázni, lejáratni, kibeszélni......

2013. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése. Lehet.
2013. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen nincs mit csodálkozni. Akkor lehet barátságnak nevezni, ha már megismerted személyesen is, és ezáltal kialakul egy valódi kapcsolat. Az hogy nick nevekkel levelezget az ember, elég balgaság fenntartások nélkül folytatni. Az alapból benne van a pakliban, hogy miért ne füllentene egy arctalan, névtelen vadidegen? (Hány embernek pont ez a szórakozása!)


Az meg szerintem teljesen normális, hogy mindenki számára az a legfontosabb ami a való életben történik vele. Ha van valami esemény, ami több koncentrációt, figyelmet érdemel, nem fog foglalkoztatni, hogy a virtuális cimborákkal eszmét cserélj, akiket pár hete "megismertél".

Persze az nem szép, ha ígérnek fű-fa-virágot, aztán köddé vállnak, de hát ez nagyon benne van a pakliban. Ezt nem szabad csalódásként megélni.

2013. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!