Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mire utalhat ha a laptop...

Az mire utalhat ha a laptop klaviatúráján gyakran felcserélem a betűket vagy kihagyok betűket?

Figyelt kérdés
Olvasáskor nincs gond.33 éves vagyok.
2013. júl. 21. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gondolom te is nagyon gyorsan irsz. én igy vagyok vele. annyira pörög az ujjam,hogy össze vissza irok, utolag kell kozmetikáznom. szerintem szimplán az agyunk gyorsabban jár mint a kezünk vagy forditva XDD
2013. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
remélem hogy csak ennyi a gond, amúgy tényleg úgy van ahogy mondod. Gyorsan írok, gyorsan olvasok.
2013. júl. 21. 10:06
 3/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok.. és kézírásnál soha nem cserélek fel, hagyok ki..
2013. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ÉN dysgráfiás vagyok, felcserélem, kihagyok de nem gépelek gyorsan, a helyesírásom 1es.
2013. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
íráskor nincs gond, helyesírásom 5-ös.
2013. júl. 21. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:

én már ezt tapasztalom vagy tiz éve és még élek ugyhogy csak nincs baj. mindenesetre eszembe nem jutna ezzel dokihoz menni. probáltam most figyelni hogy melyik verzio a jo, asszem a tul gyors irás. rutinbol tudod hol vannak a betük de az agyad elakad a betüknél mert nem tudja követni a kezed. ezek pillanatnyi adásszünetek amikor a kezed továbbmozdul de nem is igazán tudja jo fel e XD most igy nagyon lebutitva :)

gyanitom az is probléma hogy nem tudok vakon irni vagyis nem nagyon probálom.ha nem néznénk oda lehet hogy értelmesebben irnánk:)


én pl a két betüs szavakat rendszeresen elválasztom és az LY betüit felcserélem

2013. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"jó fele e" ...:)
2013. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
orvoshoz még nem akartam menni, csak az utóbbi időben tűnt ez fel.
2013. júl. 21. 10:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az agy nincse szinchronban a kéz mozgásával. Esetleg valamilyen természetes agyserkentő segítene.
2013. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, gépeléskor sokszor félreüt az ember.
2013. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!