Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem ott ébredtem fel, ahol...

Nem ott ébredtem fel, ahol lefeküdtem, és nem emlékszem hogy kerültem oda. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Otthon van két ágy, mind a kettőben gyakran alszom. Lefeküdtem az egyikben, de reggel a másikban ébredtem fel, és hiába töröm a fejem, egyáltalán nem emlékszem, hogy átmentem volna oda. Elég ijesztő.
2013. júl. 24. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mentél ki félálomban pisilni és visszafelé a másik ágyban kötöttél ki?
2013. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet alvajáró vagy, ha többször előfordul érdemes lenne kamerával felvenni mi történik.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez tényleg érdekes. Lehet, hogy tényleg alvajáró vagy. Vagy nem lehet, hogy nem jól emlékszel, hogy melyik ágyba feküdtél le este?
2013. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, hogy ejjel elmentel pisilni es felalmomban a masik agyban fekudtel le! Lehet, hogy hirtelen ugy emlekeztel, hogy este abban fekudtel le!
2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

"Nem ott ébredtem fel, ahol lefeküdtem, és nem emlékszem hogy kerültem oda. Mi történhetett?"


Ilyeneket én is szoktam kérdezni magamtól XD


Persze, csak ritkán, és akkor is másnaposan :D

2013. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!