Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felfogó képesség javítása? Mi...

Felfogó képesség javítása? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mindig másodjára "esnek le" a dolgok...Mindig jó tanuló voltam, de az utóbbi fél évben elsuhanok az olvasottak felett..bár már nem járok iskolába(21 vagyok), de úgy érzem nem jegyzem meg a dolgokat.Ez lehet vmilyen mentális zavar tünete(Anyum krónikus depresszióban szenved, nagyanyám bipoláris zavaros volt) ...avagy a vitaminhiányos táplálkozás okozza? ...és a lényeg: mit tegyek? Elmenjek orvoshoz, van gyógyszer, ami segít...vagy várjam a csodát?
2013. júl. 31. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen irányú gyanúd van, fordulj szakorvoshoz. Csináltok pát tesztet, legalább megnyugszol.
2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Menj el orvoshoz a biztonság kedvéért, de kezdj el sportolni és változatosan enni. A sport hatására (amit tudok ajánlani az a Krav Maga) javul a felfogó képességed, és megérted igazán , hogy miért kell figyelni. Én Krav Magázok 1 éve lassan, és fegyelmet tanultam, összpontosítást, és azt, hogy nem a testünk irányít minket hanem mi irányítjuk őt. Ha dohányzol esetleg, hagyd abba, és az alkoholizálást ha esetleg csinálod, csökkentsd le. Aludj sokat, és minden nap csinálj egy kis szabadidőt amikor lepihenhetsz, mielőtt nekifutsz valaminek. Volt ilyen velem is már, 2 évvel ez előtt, amikor túlhajszoltam magam, nem ettem rendesen és aludni is csak ilyen éjfél után aludtam pár órákat. - u.i. Próbáld meg, szerintem segíteni fog. Szurkolok! ;)

2013. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huh..rendben :) a Krav Magát már én is ki akartam próbálni korábban...és igen, dohányzom :S .. bár a napi sport az megvan a munkámból adódóan,plusz bringával járok be..köszi a reményt, hogy nem végleges állapot:)
2013. aug. 3. 10:20
 4/7 Judas137 válasza:
Mint az köztudott, a különlegesen erős Chilli paprikák (500 000 scoville felettiek), mint pl. a Bhut Jolokia, vagy a Carolina Reaper nem csak a daganatos betegségek kezelésében, hanem az agyi vérkeringés romlása által okozott demencia, valamint az impotencia kezelésében is kivételes eredmények elérésére alkalmas.
2015. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Érdekes
2015. júl. 6. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
stressz nincs a háttérben? Nekem a névmemóriámat a stressz tette tönkre
2016. márc. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó dehogynem :)..stressz az mindig van
2016. márc. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!