Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a képességet, hogy tudnám...

Ezt a képességet, hogy tudnám az előnyömre hozni?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, 3 éve kezdtem el hallucinálni, azóta egyre durvább dolgokat látok és hallok. Ezeken már nem akadok ki, nem stresszelem rajtuk magam, már tudom őket kezeli, helyretenni a fejemben. :)

Napi rendszerességgel, szinte óránként haluzok, látok és hallok embereket, szoktak a fejemben beszélni. Néha értem őket, néha meg nem. Járok kineziológushoz 6 éve, persze nem rendszeresen, volt egy éves kihagyás is. De a kapcsolatot mindig tartjuk vele, mert nagyon sokat segített már nekem. (Ha nem lenne, már rég megbolondultam volna.) Szoktam gyakorolni, volt olyan nemrég, hogy olyan mélységekbe vittem magam, hogy eljutottam a tisztítótűzbe, ahonnan egy lelket ki tudtam menteni és átvinni a fénybe. Volt egy éve, hogy az öngyilkos apám lelke követett, majdnem leszbikus lettem miatta, folyton szidott és nem akart elengedni, de visszaküldtem őt a fénybe, és azóta újra normálisan érzek/élek. Nekem ez egy természetes dolog már, nem félek az ilyenektől, beszélni persze nem szoktam elmondani senkinek.

Egyébként teljesen normális életet élek, vannak barátaim, a családommal is remek a kapcsolatom és rendszeresen sportolok, vannak hobbijaim.

A LÉNYEG: Hogyan tudnám ezt a képességet az előnyömre kovácsolni? Milyen munkát vállalhatnék, ami ezzel kapcsolatos?



2012. aug. 6. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyi előnye van ennek, hogy megértő tudsz lenni az olyanokkal, mint te.
2012. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
LOL, hát ez biztató...
2012. aug. 6. 22:20
 3/3 anonim válasza:
100%
Az idő megmondja majd hogy fordíthatod ezt előnyödre. Munka? Hmm...például tűzoltók enyhén szólva is nagy stresszen mennek át, tűzoltóságokon 24 órás szolgálatot teljesítenek pszichológusok. Talán a tűzoltóknak jól esne olyannal beszélni mint Te, aki jól tudja mit éreznek.
2012. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!