Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanábon sokszor jut eszembe...

Mostanábon sokszor jut eszembe hpgy egysur majd meghal az apukám. És számolom hogy akkor én hány éves leszek. Meg ilyenek. Mit tegyek hogy ne gondoljal ilyenekre? Mindig sírok ha erre gondolok.

Figyelt kérdés
Légyszi ne nèzzetek hülyének,nagyon szeretem őt.Csak vele tudok mindenről beszélni,ő ad nekem biztonságot. Ő 50 én 14 éves vagyok.
2013. aug. 5. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban természetes, hogy ilyen érzékeny vagy.

Apukád egészséges? Ha igen, akkor nincs mitől félned. Ha nem, akkor pedig gondolj arra, hogy a tudomány ma már nagyon sok mindenre képes, és még nagyon-nagyon sok időt tölthettek együtt! Balesetek és hasonlók miatt pedig ne aggódj, ha ilyenektől félsz, akkor ennyi erővel az utcára se menj ki... az aggódás nem használ senkinek, csak tönkreteszi az együtt töltött időt! Inkább beszélgess sokat apukáddal, menjetek együtt kirándulni stb, a lényeg, hogy érezzétek jól magatokat és örüljetek, hogy vagytok egymásnak! :-)

2013. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!