Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék sírni (önmagamért)?

Hogyan tudnék sírni (önmagamért)?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen tudok sírni. Egy olyan film, videó, de akár egy nagyon megható dolog is lazán sírásra fakaszt. De önmagamért nem vagyok képes. Néha borzasztóan levert vagyok. Egyik pillanatról a másikra esek magamba és onnan kimászni nehéz. Úgy érzem, ha kisírhatnám magamból az segítene, de saját magam miatt még sosem sírtam, nem tudok.

Nem tűnhet túl nagy problémának (sőt, talán nem is az), de valaki tudna esetleg segíteni, tanácsot adni? Nagyon megköszönném.


17/L



2013. aug. 13. 02:17
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
Dettó ez volt velem is, néha, ha már nem bírtam, ittam egy kicsit, nem sokat, egy sört, vagy pár pohár fröccsöt, az után tudtam sírni. De az alkohol nem megoldás. Én most orbáncfű-citromfű keverékes gyógyteával kúrálom magam, és egész jó, kezdek kilábalni a gödörből. Nem vagyok nagy gyógynövényes, de mivel az orbáncfűnek klinikailag igazolt antidepresszáns hatása van, gondoltam, teszek egy próbát. Eddig még nem bántam meg.
2013. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ezzel. Pedig régen aztán tudtam sajnálni magam... de ma már én sem tudok a saját problémáimon sírni. Leginkább csak filmeken, könyveken, szép dolgokon...

Szerintem nem is baj, ha nem sírsz magad miatt. Az persze fontos, hogy ne maradjon benned, ami nyomaszt. Talán ha napló formájában kiírnád magadból, az segítene.

2013. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Második: azt hiszem igazad van :)

2013. aug. 13. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!